Margarita

margarita2-1Na Margaritę oferujemy wyjazdy na nurkowanie. Można je także połączyć z programem zwiedzania:

Wenezuela – bardzo TANIE wyjazdy

Wenezuela – zwiedzanie i nurkowanie

Interesujące miejsca na Margaricie:

Playa El Agua
to modna i najbardziej znana plaża wyspy położona w jej wschodniej części. Jest najbardziej reklamowaną plażą wyspy. Szeroki pas delikatnego piasku, który rozciąga się wzdłuż wybrzeża na długości niemal 5km ocieniają palmy kokosowe. Turyści nie muszą obawiać się o pogodę – Playa El Agua gwarantuje 340 dni słonecznych w roku! Wzdłuż plaży zlokalizowane są hotele, bary i restauracje z dachami z liści palmowych, oferujące dobre jedzenie, koktajle i często muzykę na żywo oraz wiele miejsc zapewniających turystom zabawę i rozrywkę. Zaraz za plażą rozciąga się miasteczko hoteli i domków letniskowych. Natomiast w oddalonym o 30min jazdy Portamar znajdują się kasyna, dyskoteki, kina i kluby.

Playa El Tirano
to najbardziej kameralna plaża, otoczona malowniczymi szczytami. Położona jest na południe od głównego miasta wyspy – Portamar. Znajduje się tu niewiele hoteli i kompleksów apartamentowych. Kilkaset metrów od plaży zlokalizowany jest największy na Margaricie aquapark.

Playa Puerto Cruz / Puerto Viejo / Zatoka Pedro Gonzalesmargarita-1
Plażę Puerto Cruz wiele osób uważa za najładniejszą oraz najszerszą z z zabudową nie tak gęstą jak Playa El Agua. Na jej przeciwległych końcach znajdują się hotele: Dunes Beach Resort oraz Hesperia Isla Margarita. Delikatny piasek i zielone wzgórza, na których znajdują się hotele tworzą niesamowitą scenerię kontrastującą z błękitno-lazurowym odcieniem Morza Karaibskiego.

Isla Coche
Prawdziwy karaibski raj z szeroką, śnieżnobiałą plażą i lazurowymi wodami. Rejs katamaranem po okalającym wyspę morzu pozostawi niezapomniane wrażenia. Przeciwległa plaża El Yaque jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc dla mistrzów windsurfingu i kitesurfingu na całych Karaibach. Można tam dotrzeć łodzią w ciągu 20 minut.

Tagi: , ,