Wyjazdy na nurkowanie z Polakami

grupowePod wodą rozmawiamy gestami. Ale podczas przerwy powierzchniowej miło jest porozmawiać po polsku. Ten dział zbiera oferty wyjazdów nurkowych, podczas których będziesz miał okazję nurkować z rodakami.

>> PONIŻEJ KALENDARZ WYJAZDÓW Z POLAKAMI <<

Poniżej znajdziesz przegląd konkretnych wyjazdów grupowych w polskiej grupie, wyjazdy, na które jadą polscy klienci oraz miejsca, gdzie na stałe mamy polskich instruktorów i możesz dołączyć do polskiej grupy w dowolnym terminie. Znajdź interesujący Cie wyjazd i dołącz do nas lub poproś o stworzenie grupy w konkretnym terminie.

Nie chcesz jechać samotnie na nurkowanie? A może Twój partnur nie dostał akurat teraz urlopu?

RAZEM DAMY RADĘ – DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY

Lista jest aktualizowana na bieżąco, ale może się zdarzyć, że właśnie tworzy się grupa i jeszcze nie zdążyliśmy jej opublikować na stronie. Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię wyjazdu lub terminu odezwij się, a znajdziemy dla Ciebie ciekawą ofertę -> INFOLINIA 22 614 00 00 lub mail nurkowanie@victoriatravel.pl

Lipiec 2022

Safari nurkowe Egipt

Łódź Emperor Superior, Egipt trasa Emperor Superior
Termin 2022-07-22 - 2022-07-29, 7 dni.
Od 1245 Euro

Wrzesień 2022

Safari nurkowe Malediwy

Łódź Emperor Voyager, Malediwy trasa Emperor Voyager
Termin 2022-09-24 - 2022-10-01, 7 dni.
Od 1695 Euro
Potrzebujesz pomocy? Na naszej stronie umieściliśmy kierunki, na które jest największe zainteresowanie, bo gdybyśmy umieścili listę wszystkich krajów, do których przygotowujemy wyjazdy, to byś w niej utonął :)).

Jeżeli Twojego wymarzonego nie ma na naszej liście, zadzwoń (22) 614 0000 napisz na email biuro@tanienurkowanie.pl, a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!