Wenezuela – NAJTAŃSZE pakiety

nurkowanie-w-wenezueli-3W Wenezueli przygotowaliśmy bardzo tani pakiet na zwiedzanie i nurkowanie.

Pakiet możemy modyfikować  – np. jeszcze więcej zwiedzania lub mniej czasu na nurkowanie lub odwrotnie.

W programie 5 dni na nurkowanie, zwiedzanie Delta Orinoko i Wyspa Margarita

Ramowy program wyjazdu:

Dzień 1
Spotkanie na lotnisku Okęcie w Warszawie i przelot przez jeden z portów europejskich do Caracas. Po przylocie na miejsce spotkanie z miejscowym kontrahentem i transfer do Macuto. Zakwaterowanie w hotelu Plazamar http://hotelplazamarvenezuela.net/. Kolacja we własnym zakresie i nocleg w hotelu.

Dzień 2
Śniadanie w hotelu (jeśli godzina wylotu będzie niezbyt wczesna), wykwaterowanie i transfer na lotnisko krajowe. Następnie przelot do Maturin (ok 1 h). Po przylocie na miejsce spotkanie z kierowcą i około 1,5 h transfer do miejscowości San Jose de Buja. Tu rozpoczyna się wyprawa do Delty Orinoko. Przepakowanie na łodzie i podróż rzeką do Orinoco Eco Camp (około 40 minut). Po dotarciu na miejsce zapoznanie się campem i zakwaterowanie w domkach. Lunch. Po lunchu odpoczynek – czas na łowienie piranii, drzemkę itp. Po południu wycieczka łodziami – wizyta w wiosce Indian Warao (przewodnik opowie o ich zwyczajach, tradycjach, życiu codziennym). Kolacja i nocleg w campie.

Dzień 3
Wcześnie rano pobudka (najprawdopodobniej za sprawą wyjców :-)). Jeszcze przed śniadaniem wycieczka canoe odnogami rzeki, by zaobserwować budząca się dżunglę. Camp jest jedynym tego rodzaju siedliskiem w obrębie dziewiczej dżungli. ¾ powierzchni Delty stanowi sawanna i dżungla wtórna. Po śniadaniu w campie wycieczka na niewielką farmę na sawannie, gdzie będzie możliwość obserwacji innego życia – wodnych bawołów, czarnych ibisów, skrzydłoszponów.
Powrót do campu na lunch. Po lunchu czas na sjestę.
Po odpoczynku przewodnik Warao poprowadzi wycieczkę w głąb dżungli (na piechotę). Doskonała okazja do doświadczenia tego nieprzyjaznego i niewybaczającego błędów środowiska. Po zakończeniu wycieczki powrót do campu (będzie potrzebna kąpiel :-)). Czas wolny do kolacji – można np. łowić piranie z pomostu w campie. Kolacja. Po kolacji dla chętnych – nocna wycieczka łodzią na bezkrwawe łowy na kajmany, węże i inne nocne stworzenia. Nocleg w campie.

Dzień 4
Śniadanie w campie. Po śniadaniu transfer łodziami do San Jose de Buja i stamtąd na lotnisko w Maturin. Przelot na Margaritę. Po przylocie na miejsce transfer do hotelu Costa Caribe 4* all inclusive http://www.lti-costacaribe.com/.  Zakwaterowanie. Reszta dnia wolna. Posiłki i nocleg w hotelu.

Dzień 5 – 10
Śniadanie, obiad i kolacja w hotelu. Czas na plażowanie, wycieczki fakultatywne lub nurkowanie.

Dzień 11
Po śniadaniu wymeldowanie i transfer na lotnisko. Pożegnanie  z miejscowym kontrahentem i przelot do Caracas. Po przylocie na miejsce przesiadka do samolotu do Polski.

Dzień 12
Przylot do Warszawy. Koniec imprezy.

Cena za osobę wraz z przelotem:
1060 USD – powyższy program
890 USD – przelot Warszawa – Caracas – Warszawa zależy od terminu wylotu, potwierdzamy na zapytanie
RAZEM  1950 USD, czyli ok. 6240 PLN (cena założona przy kursie 1 USD = 3,2 PLN)

W cenie:
–   przelot na trasie Warszawa – Caracas – Warszawa samolotem rejsowym
–   przeloty wewnętrzne
–    transfery
–    podczas objazdu noclegi w hotelach klasy turystycznej, campach
–    7 noclegów w hotelu Costa Caribe 4* na Margaricie z all inclusive
–    wyżywienie według programu
–    opieka anglojęzycznego przewodnika
–    ubezpieczenie turystyczne

Dodatkowe opłaty:
–  podatki lotniskowe przy przelotach wewnętrznych – ok. 5 USD/osoba/przelot
–   posiłki niewymienione w programie
–  napoje do posiłków
–   zwyczajowe napiwki
–   inne osobiste wydatki

Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: