Borneo - nurkowanie i wyjazdy turystyczne

Północna część wyspy Borneo należy do Malezji, a południowa do Indonezji. Na części Borneo należącej do Malezji proponujemy następujące nurkowania:

image039.jpg1) dowolny termin pakiet z nurkowaniem na Sipadanie, Mabul i Kapalai:

Nurkowanie na Sipadanie: Sipadan jest uznawany za jedno z najlepszych miejsc nurkowych na świecie. W czasie typowego dnia nurkowego na Sipadanie można zobaczyć conajmniej 50 zielonych żółwi, tuzin rekinów, skupiska barakud, jacks, Fusaliers and Batfish. Nurkowanie w Mabul: Raj dla miłośników fotografii podwodnej. To zupełnie inne miejsce nurkowe niż ściany na Sipadanie. Wody otaczające Mabul są płytkie i na piaszczystym podłożu można spotkać ogromną ilość okazów: slimaki nagoskrzelne, oktopusy, krewetki, kraby, węgorze, Flambouyant Cuttlefish, Mandarin Fish, koniki morskie, Pipefish. Nurkowanie na Kapalai to niezwykłe okazy macro.

Pobyt w resortach na Borneo:

– Borneo Divers Mabul Resort – od 1080 euro za 7 dni

– Sipadan Mabul Resort SMART – od 1199 USD za 7 dni

Sipadan Kapalai Dive Resort – od 1770 USD za 7 dni

Sipadan Water Village Resort – od 1785 USD za 7 dni

IF2) Safari na Sipadanie safari na Sipadanie terminy na cały rok

Zapraszamy na 7 dniowe safari nurkowe na wyspy Sipadan i inne na Morzu Celebes. Safari nurkowe daje niepowtarzalną okazję na wykonanie nurkowań w miejscach niedostępnych dla łodzi nurkowań dziennych a także na nurkowanie na Sipadanie wcześnie rano, zanim pojawią się pierwsze łodzie motorówki oraz przed zmierzchem i w nocy, gdy motorówek już nie ma i grupa z safari jest sama na nurkowisku. Zwiększa to znacznie szansę na zobaczenie dużych rekinów; rekiny rafowe białopłetwe (white tip) oraz żółwie w dużych ilościach są na Sipadanie gwarantowane.

GWARANCJA NURKOWANIA NA SIPADANIEPozostałe oferty nurkowania i wyjazdów

Wyprawa na Borneo, wyspę Pulau Weh i do Singapuru 15-31 lipca 20171

Śladami naszych podróży z 2015 i 2016, zapraszamy na wyprawę do Indonezji, do dżungli Borneo, nurkowania na wyspie Weh i zwiedzanie Singapuru! Nasza wyprawa przeznaczona jest dla każdego – zarówno nurków, jak i osób nienurkujących, a chcących posmakować egzotyki tropików, a potem odpocząć i wyciszyć się na pięknej, niezatłoczonej i niezurbanizowanej wyspie. Wyjazd to świetny […]

czytaj dalej...
Sipadan i Borneo z Polakami 12-25.07.20151

Nurkowanie na Sipadanie to jedno z największych przeżyć jakie możecie Państwo wpisać do swojego nurkowego logbooka. Sipadan Island to miejsce bezsprzecznie należące do pierwszej dziesiątki światowych nurkowisk. Miejsce: Indonezja – Borneo + nurkowanie: Sipadan Termin wyjazdu: 15-28.07.2015 / 14 dni Cena za osobę od 4350 USD + przelot Na pierwszy rzut oka Sipadan nie różni […]

czytaj dalej...


Potrzebujesz pomocy? Na naszej stronie umieściliśmy kierunki, na które jest największe zainteresowanie, bo gdybyśmy umieścili listę wszystkich krajów, do których przygotowujemy wyjazdy, to byś w niej utonął :)).

Jeżeli Twojego wymarzonego nie ma na naszej liście, zadzwoń (22) 614 0000 napisz na email biuro@tanienurkowanie.pl, a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!