Ubezpieczenie nurkowe

Ubezpieczenia turystyczne i nurkowe

nagroda.jpgJesteśmy jedną z kilkunastu firm w Polsce umożliwiających ubezpieczenie Hestii na specjalnych warunkach. Jest to ubezpieczenie wymyślne przez nurków dla nurków. Uwaga! Jako biuro podróży specjalizujące się w wyjazdach nurkowych mamy specjalną zgodę na wystawianie polis na nurkowanie w wariancie rozszerzonym do 40 metrów (zwykłe agencje mają tylko do 30 metrów), a w wariancie pełnym do 100 metrów (zwykłe agencje mają tylko do 40 metrów).

To ubezpieczenie wymaga znajomości potrzeb nurków i dlatego zostaliśmy wybrani do bycia przedstawicielem tego produktu. Od kilku lat z radością i dumą przyjmujemy nagrodę najlepszego agenta w całej Polsce.

Standardowo wpisujemy na polisie rozszerzenie na nurkowanie do 40 metrów, aby np. osoby, które mają uprawnienia do nurkowania na mniejsze głębokości mogły w czasie wyjazdu podjąć decyzje o rozszerzeniu uprawnień i aby ubezpieczenie to obejmowało. Osoby, które zamierzają nurkować poniżej 40 metrów, prosimy o zgłaszanie tego przy zamawianiu ubezpieczenia, będziemy wpisywać nurkowanie do 100 metrów w wariancie pełnym.

UWAGA: To ubezpieczenie pokrywa koszty transportu oraz leczenia w komorze hiperbarycznej. Jest to specjalne ubezpieczenie stworzone przez nurków, dla nurków. Oprócz opcji nurkowej spełnia ono także funkcję dodatkowego ubezpieczenia turystycznego.

Dla nurków proponujemy specjalne ubezpieczenia na krótkie wyjazdy ERGO Hestia. Jest to doskonała opcja dla osób nie posiadających ubezpieczenia rocznego (posiadamy także roczne ubezpieczenia w ofercie).

Przykładowo:

  • 8-dniowe ubezpieczenie Hestia Rozszerzone + Sport (KL 500 000 PLN; NNW 30 000 PLN; Bagaż 5 000 PLN; OC 500 000 PLN) to koszt ok 200-250 PLN;
  • 8-dniowe ubezpieczenie Hestia Pełne + Sport (KL 1 000 000 PLN; NNW 60 000 PLN; Bagaż 10 000 PLN; OC 1 000 000 PLN) to koszt ok 400-460 PLN.

Ubezpieczenia w pakietach (np. w pakiecie nurkowym, z hotelem, przelotem etc):
W przypadku pakietowania usług istnieje możliwość wykupienie ubezpieczenia nurkowego Hestii po „starych, niższych” składkach – czyli np. 8-dniowe ubezpieczenie rozszerzone to koszt ok 120 PLN przy KL na poziomie 200.000 PLN

Proszę o zapoznanie się z:
– Warunkami ubezpieczenia http://victoriatravel.pl/files/ubezpieczenia/OWE_HESTIA_Podroz_INDYWIDUALNE.pdf
– Klauzulami dot. nurkowania http://victoriatravel.pl/files/ubezpieczenia/Klauzula%20HP_NUR.pdf

Jeżeli chcesz abyśmy przygotowali dla Ciebie ofertę ubezpieczenia nurkowego, wypełnij proszę i prześlij do nas poniższy formularz.