Ubezpieczenie nurkowe

Ubezpieczenia turystyczne i nurkowe

nagroda.jpgJesteśmy jedną z kilkunastu firm w Polsce umożliwiających ubezpieczenie Hestii na specjalnych warunkach. Jest to ubezpieczenie wymyślne przez nurków dla nurków. Uwaga! Jako biuro podróży specjalizujące się w wyjazdach nurkowych mamy specjalną zgodę na wystawianie polis na nurkowanie w wariancie rozszerzonym do 40 metrów (zwykłe agencje mają tylko do 30 metrów), a w wariancie pełnym do 100 metrów (zwykłe agencje mają tylko do 40 metrów).

To ubezpieczenie wymaga znajomości potrzeb nurków i dlatego zostaliśmy wybrani do bycia przedstawicielem tego produktu. Od kilku lat z radością i dumą przyjmujemy nagrodę najlepszego agenta w całej Polsce.

Standardowo wpisujemy na polisie rozszerzenie na nurkowanie do 40 metrów, aby np. osoby, które mają uprawnienia do nurkowania na mniejsze głębokości mogły w czasie wyjazdu podjąć decyzje o rozszerzeniu uprawnień i aby ubezpieczenie to obejmowało. Osoby, które zamierzają nurkować poniżej 40 metrów, prosimy o zgłaszanie tego przy zamawianiu ubezpieczenia, będziemy wpisywać nurkowanie do 100 metrów w wariancie pełnym.

UWAGA: To ubezpieczenie pokrywa koszty transportu oraz leczenia w komorze hiperbarycznej. Jest to specjalne ubezpieczenie stworzone przez nurków, dla nurków. Oprócz opcji nurkowej spełnia ono także funkcję dodatkowego ubezpieczenia turystycznego.

Dla nurków proponujemy specjalne ubezpieczenia na krótkie wyjazdy ERGO Hestia. Jest to doskonała opcja dla osób nie posiadających ubezpieczenia rocznego (posiadamy także roczne ubezpieczenia w ofercie). Ubezpieczenie na tydzień wyjazdu do Egiptu kosztuje już od 70 PLN. Jest to tak zwane ubezpieczenie rozszerzone, stawka za dzień wynosi 10 PLN lub 25 PLN w wariancie pełnym.

Bagaż w wariancie Rozszerzonym jest ubezpieczony do 2000 PLN, a w Pełnym do 5000 PLN, można wykupić dodatkowe ubezpieczenie bagażu nurkowego do 5000 PLN za 2 PLN/dzień.

Posiadamy także ubezpieczenia dla osób towarzyszących (w wersji rozszerzonej 5 PLN za dzień) oraz ubezpieczenie pełne za 12,50 PLN za dzień. Wszystkim chętnym prześlemy szczegółowe warunki ubezpieczenia.

Osoby, które chcą się ubezpieczyć proszone są o przysłanie danych na minimum 2 dni przed wyjazdem. Zwykle ubezpieczamy nurków w wariancie pełnym lub rozszerzonym, można jednak wybrać inny.

Jeżeli chcesz abyśmy przygotowali dla Ciebie ofertę ubezpieczenia nurkowego, wypełnij proszę i prześlij do nas poniższy formularz.

  1. (wymagane)
  2. (wymagane)
  3. (wymagane)
  4. (wymagane)
  5. (wymagane)
  6. (wymagane)
  7. Captcha
 

cforms contact form by delicious:days

mautic is open source marketing automation