Bikini - nurkowanie i wyjazdy turystyczne

bikini_atollAtoll Bikini to raj dla wielbicieli wraków. Był on przez dłuższy czas zamknięty dla nurków. Aktualnie można tam nurkować jedynie podczas safari w sezonie między kwietniem a listopadem.

Atol Bikini wchodzi w skład Republiki Wysp Marshalla. Wyspy Marshalla to 1225 wysepek rozrzuconych na zachodnim Pacyfiku (w Mikronezji), na terenie o powierzchni ponad miliona kilometrów kwadratowych. W skład państwa wchodzi 29 atoli oraz 5 izolowanych wysp, a łączna powierzchnia lądu wynosi 181 km².

W 1979 Republika Wysp Marshalla podpisała z rządem amerykańskim układ o wolnym stowarzyszeniu, które weszło w życie w 1986. Od tej pory Wyspy Marshalla są niezależnym państwem stowarzyszonym z USA.

Podczas typowego safari 13 dni / 12 nocy odbywa się minimum 16 nurkowań. Pierwsze nurkowanie jest około 9 rano, a drugie o 15.

Minimalne wymagania dla nurków to dobre opływanie i licencja minimum AOWD. Miejsca nurkowe zależą od preferencji gości i poziomu nurków.Pozostałe oferty nurkowania i wyjazdów

Bikini Atoll safari z Polakami 30.05. – 12.06.2014

Bikini – safari dla nurków technicznych Trasa dla NURKÓW TECHNICZNYCH (są także osobne safari dla nurków rekreacyjnych). Atoll Bikini to raj dla wielbicieli wraków. Był on przez dłuższy czas zamknięty dla nurków. Aktualnie można tam nurkować jedynie podczas safari. Po kliknięciu na „więcej” można obejrzeć szczegóły trasy, opis i zdjęcia łodzi oraz szczegóły dotyczące ceny. […]

czytaj dalej...


Potrzebujesz pomocy? Na naszej stronie umieściliśmy kierunki, na które jest największe zainteresowanie, bo gdybyśmy umieścili listę wszystkich krajów, do których przygotowujemy wyjazdy, to byś w niej utonął :)).

Jeżeli Twojego wymarzonego nie ma na naszej liście, zadzwoń (22) 614 0000 napisz na email biuro@tanienurkowanie.pl, a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!