Bornholm - nurkowanie i wyjazdy turystyczne

Morze Bałtyckie to jedno z najciekawszych wrakowisk na świecie. Podczas tego wyjazdu proponujemy nurkowania na wrakach leżących niedaleko Bornholmu „Fu Shan Hai”, „Łódź podwodna klasy Whisky”, „Żaglowiec” oraz na wrakach, które leżą na dnie Bałtyku terytorium Polski.

Organizujemy:

– wyjazdy indywidualne – napisz maila lub zadzwoń 22 6140000

– wyjazdy grupowe na zamówieniePozostałe oferty nurkowania i wyjazdów

Bornholm

Terminy w środku tygodnia lub weekendowe: Zakwaterowanie Przez cały czas zakwaterowanie na łodzi Wyżywienie 4 posiłki dziennie RAMOWY PLAN WYPRAWY: Wypłynięcie 3-dniowe / 2 noce na Bornholm dzień pierwszy (czwartek) – zaokrętowanie się na łodziw porcie Ustka od 20-stej, godzina 22.00 planowane wypłynięcie dzień drugi (piątek ) – dwa/trzy nurkowania na pozycjach południowych i zachodnich […]

czytaj dalej...
Bornholm wyjazd na Bornholm w maju

Termin: 23-25.05.2014 lub 23-26.05.2014, na życzenie inne terminy Ten wyjazd proponujemy zarówno dla osób nurkujących, jak też nienurkujących Razem z grupą jedzie doświadczony instruktor wrakowy, jest także możliwość ukończenia kursów wrakowo – morskich Dlaczego Bornholm? – bogata fauna i flora „rodem” z Norwegii – przepiękna sceneria „Majorki Północy” – majestatyczne klify, przejrzystość wody do 15 […]

czytaj dalej...
Wyprawa grupowa na Bornholm

Organizujemy wyprawy grupowe w dowolnych terminach na zamówienie. Zadzwoń (22) 614 0000 napisz na email biuro@tanienurkowanie.pl albo użyj formularza kontaktowego, a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

czytaj dalej...


Potrzebujesz pomocy? Na naszej stronie umieściliśmy kierunki, na które jest największe zainteresowanie, bo gdybyśmy umieścili listę wszystkich krajów, do których przygotowujemy wyjazdy, to byś w niej utonął :)).

Jeżeli Twojego wymarzonego nie ma na naszej liście, zadzwoń (22) 614 0000 napisz na email biuro@tanienurkowanie.pl, a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!