Kontakt / O nas

logo_0.jpgVICTORIA TRAVEL
ul. Puławska 117a, 02-707 Warszawa
tel.: (22) 614 00 00
mail: nurkowanie@victoriatravel.pl

Biuro stacjonarne jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18. Czasami zostajemy „trochę” dłużej, prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia późniejszego spotkania.

Posiadamy aktualny wpisu do ewidencji organizatorów oraz gwarancję ubezpieczeniową udzieloną przez AXA, na życzenie przedstawimy komplet dokumentów.

O nas:

Staramy się dla każdego dobrać ofertę, która będzie spełniała oczekiwania. Z tego powodu uważnie słuchamy, jak powinny wyglądać wymarzone wakacje i staramy się przygotować dla każdego propozycje spełniające konkretne wymagania. Specjalizujemy się w wyjazdach nurkowych, w tym w kursach, pakietach dla nurków oraz safari nurkowych.

Obsługujemy wyjazdy grupowe, wyjazdy motywacyjne i incentive dla firm, centra nurkowe z całej Polski oraz indywidualne grupy. Korzystają z naszych usług instruktorzy dla których tworzymy wyjazdy bliskie i dalekie. Dzięki nam mają bezpieczeństwo i legalność wyprawy gwarantowanej naszym ubezpieczeniem i koncesją touroperatorską oraz bardzo dobrą znajomość rynku nurkowego na całym świecie.

Naszą ekipę tworzą osoby zafascynowane podróżami oraz nurkowaniem.

victoria.jpgZałożycielka firmy Victoria Magdalena Iwanowska uwielbia podróżować, przede wszystkim zwiedzać oraz nurkować. Swoją podwodną przygodę rozpoczęła w 2002 r., aktualnie posiada stopień Dive Master PADI. Kilka razy w roku organizuje wyjazdy grupowe, w których z przyjemnością bierze udział. Ekipa biura Victoria Travel składa się z osób, dla których turystyka i nurkowanie to przede wszystkim pasja. Możesz być pewny, że z pasją poszukamy także wyjazdu dla Ciebie.

Nasze biuro jest zarówno touroperatorem, jak też agentem innych biur podróży. Posiadamy pozwolenie na organizowanie imprez oraz ubezpieczenie organizatora turystyki na cały świat. Potwierdza to legalność prowadzenia przez nas działalności touroperatorskiej oraz bezpieczeństwo naszych klientów. Szczegółowe informacje na temat wszelkich serwisów biura podróży Victoria Travel można znaleźć na stronie głównej naszego biura www.victoriatravel.pl.

Zapraszamy serdecznie!