Swahili Beach Resort – polecany dla rodzin

zanzibar-resort-dla-rodzin-3Swahili Beach Resort –  resort polecany dla rodzin

Dla rodzin polecamy zakwaterowanie w zatoce delfinów w resorcie Swahili Beach Resort. To dobry standard w dobrej cenie, jest tu duza przestrzen, basen, resort jest położony przy samym oceanie, a na miejscu jest dobre centrum nurkowe.

Swahili Beach Resort jest usytuowany w południowej części Zanzibaru, u wybrzeża słynnej zatoki delfinów – Kizimkazi. Całość leży w obrębie pięknego i przestronnego ogrodu, przy samym Oceanie Indyjskim. Takie usytuowanie zapewnia gościom zapierające dech w piersiach widoki bez względu na to, w której części resortu się znajdują. Dodatkowe atrakcje na terenie resortu sprawią, że twój urlop, czy konferencja będą tak inspirujące, jak to tylko możliwe.

Resort oferuje różnorodne atrakcje, takie jak pływanie z delfinami, nurkowanie, pływanie kajakami, czy też snorkeling. Na terenie obiektu znajduje się klub nurkowy, który oferuje nurkowanie w przepięknej scenerii ogrodów koralowych oraz wzdłuż rafy.

Można tutaj również skorzystać z bardzo romantycznej wycieczki tradycyjną łodzią dhow na zachód słońca. Dla lubiący łowienie ryb, resort posiada ciekawe oferty także na łowienie ryb nocą w tradycyjnych łodziach.

Resort oferuje cztery rodzaje zakwaterowania: Superior Room, Cabana Room, Sand Room i Pokoje Rodzinne. Każdy jest umeblowany w typowym dla Zanzibaru stylu, posiada również duże Zanzibarskie łóżko. Pokoje są wyposażone w klimatyzację, wiatraki oraz telewizor. Łazienki są pokryte lazurowymi kafelkami, w typowy dla arabskich regionów sposób.

Jako ostatni argument odsyłamy do filmu z delfinami zobacz :)

Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl