to jest oferta archiwalna

... ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy stworzyli specjalnie dla Ciebie nową, podobną ofertę. Napisz albo zadzwoń, a na pewno pomożemy!

Wyjazd grupowy do Malezji z Sipadanem 05 – 20.11.2015

MALEZJA, SIPADAN – SAFARI CZYLI WAKACJE ŻYCIA!!! + ATRAKCJE (KUALA LUMPUR, KOTA KINABALU, PARK NARODOWY GUNUNG MULU)

UWAGA:
gwarantowane nurkowania na Sipadanie codziennie!!! Jest to jedyna łódź safari  z możliwością  wykonania przez tydzień nawet 22 spektakularnych nurkowań na kultowym Sipadanie. Nasza oferta to sprawdzony fantastyczny program całej wycieczki w bardzo dobrej cenie!!!

Cena wyjazdu za 1 os bez zwiedzania: 1950 USD + przeloty ok. 4500 PLN – promocja 51 USD zniżki, cena po zniżce 1899 USD
Termin safari: 08-15.11.2015

Cena wyjazdu za 1 os: 2999 USD + przeloty ok. 4500 PLN – promocja 100 USD zniżki, cena po zniżce 2899 USD
Termin ok.: 05-20.11.2015

Sipadan jest wśród nurków z całego świata uważane za jedno z najlepszych miejsc nurkowych. Z tego powodu miejsce odkryte przez słynnego Cousteau jest dziś mekką nurków z całego świata. Wyspa położona na morzu Celebes u wschodnich wybrzeży Malezyjskiej części Borneo w prowincji Sabah wyrasta z dna położonego na głębokości 600-900m. Małą odległość do morskich głębin z zimną wodą powoduje że spotykamy tu bardzo dużo rekinów white tip i innych gatunków potrzebujących zimnej wody. Rekiny rafowe białopłetwe (white tip) spotykamy na Sipadanie niemal wszędzie, można ich spotkać nawet kilkadziesiąt podczas jednego nurkowania. Safari nurkowe daje niepowtarzalną okazję na wykonanie nurkowań w miejscach niedostępnych dla łodzi do nurkowań dziennych, a także na nurkowanie na Sipadanie wcześnie rano, zanim pojawią się pierwsze łodzie motorówki oraz przed zmierzchem i w nocy, gdy motorówek już nie ma i łódź safari jest sama na nurkowisku. Zwiększa to znacznie szansę na zobaczenie dużych rekinów: rekiny rafowe białopłetwe (white tip), żółwie w dużych ilościach są na Sipadanie gwarantowane.

Safari nurkowe daje niepowtarzalną okazję na wykonanie nurkowań w miejscach niedostępnych dla łodzi do nurkowań dziennych, a także na nurkowanie na Sipadanie wcześnie rano, zanim pojawią się pierwsze łodzie motorówki oraz przed zmierzchem i w nocy, gdy motorówek już nie ma i łódź safari jest sama na nurkowisku. Zwiększa to znacznie szansę na zobaczenie dużych rekinów: rekiny rafowe białopłetwe (white tip), żółwie w dużych ilościach są na Sipadanie gwarantowane, pozwolenia są wydawane przez SABAH PARK i są dodatkowo płatne 14 USD za dzień.

PROGRAM  WYJAZDU ( może  ulec  przesunięciu  z  względu na przeloty … ):

5 listopad 2015, wylot z Polski, 2 dni w Kuala Lumpur – zwiedzanie,
8 – 15 listopad 2015 – Safari,
15-17 listopad 2015– Kota Kinabalu – plażowanie lub wyjazd do dżungli, zwiedzanie miasta,
17-19 listopad 2015 – Mulu – 2 dni w dżungli – wycieczki do jaskiń w tym największej na świecie, obserwacja przyrody, nietoperze, wycieczka łodziami.
20- listopada 2015 Powrót do Polski

Cena wyjazdu za 1 os: 2999 USD + przeloty ok. 4500 PLN
Termin: 05-20.11.2015

Cena zawiera:
– Hotele i transport w Kuala Lumpur i Kota Kinabalu,
– transfer do dżungli, zakwaterowanie w dżungli w Resorcie (oraz 2 śniadania i 1 x lunch),
– wszystkie wycieczki w dżungli,

Cena zawiera:
zakwaterowanie na łodzi
powitanie na lotnisku i transfer na łódź i z powrotem na lotnisko
wyżywienie fullboard oraz woda, herbata, kawa
6 dni nurkowych, pierwszy i ostatni dzień 2-3 nurkowania dziennie, pozostałe 3-4 nurkowania dziennie
przewodników nurkowych
butlę, balast, pas balastowy
ubezpieczenie organizatora turystyki
podstawowe ubezpieczenie turystyczne KL, NNW

Cena nie zawiera:
przelotu (3500 – 4500 PLN, wyceniamy w momencie rezerwacji)
wstępu na Sipadan – 14 USD za dzień
opłaty portowej 3 USD za osobę – jednorazowa opłata
napojów alkoholowych
ubezpieczenia nurkowego od 7,5 PLN za dzień
ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (3% wartości imprezy)
zwyczajowych napiwków, pełnego wyżywienia w Kuala Lumpur, Kota i Mulu – koszt obiadu 10 zł… spory wybór i dobre jedzenie.

Po kliknięciu na „więcej” można obejrzeć szczegóły trasy, opis i zdjęcia łodzi oraz szczegóły dotyczące ceny. Podaję cenę za osobę w najtańszych kajutach, na większości łodzi można dopłacić do kajut o najwyższym standardzie, np. do suite, w przypadku zainteresowania takimi kajutami, przedstawimy dodatkowe opcje.

Uprzejmie informuję, że istnieje możliwość założenia wstępnej rezerwacji bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Zachęcamy do skorzystania z tego udogodnienia, które daje chwilkę czasu na podjęcie decyzji przy jednoczesnym przytrzymaniu miejsca w na safari i w samolocie.

Zdjęcie Termin Łódź Trasa Cena Link do oferty
2015-11-08 do 2015-11-15
7 dni
Celebes Explorer
Wygodna łódź o długości 29 metrów i szerokości 7,2 metra. Na pokładzie znajduje się 8 kabin dwuosobowych z pojedynczymi lub podwójnymi łóżkami, prywatną łazienką z ciepłą i zimną wodą, kabina posiada indywidualnie sterowaną klimatyzację.Naszym zdaniem: Duża łódź z przestronnym, wygodnym pokładem dla nurków gwarantuje komfortowe nurkowania. Jest to jedyna łódź z tak dobrym dostępem do Sipadanu, dlatego klienci wybaczają nie najlepszy standard łodzi, uwagi gości były zgłaszane i mamy nadzieję, że wkrótce ta łódź zostanie odnowiona.
Sipadan
W ciągu tygodniowego safari planowanych jest 6 dni nurkowania Sipadanie, z góry pobieramy opłaty i załatwiamy pozwolenia wydawane przez SABAH PARK na codzienne nurkowanie na Sipadanie.
1950 USD Więcej…

 

Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl