to jest oferta archiwalna

... ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy stworzyli specjalnie dla Ciebie nową, podobną ofertę. Napisz albo zadzwoń, a na pewno pomożemy!

Luksusowe safari S/Y Philippine Siren

psiren-b.jpgSY Philippine Siren to nowy, luksusowy 46-metrowy żaglowiec, który rozpoczął rejsy w sezonie zimowym 2009/2010 i już prawie wszystkie miejsca ma wykupione.

Łódź została wybudowana na Indonezyjskiej wyspie Sulawesi w tradycyjnym stylu w drewnie. Philippine Siren to komfortowa łódź stanowiąca uzupełnienie do SY Siren i Sampai Jumpa, które pływają w Tajlandii i Indonezji.

Wyposażenie:
Łódź dysponuje 8 kabinami z miejscami dla 16 nurków. Wszystkie kabiny wyposażone są w indywidualnie regulowaną klimatyzację, system audiowizualny i łazienkę. Na łodzi znajduje się salon z barkiem i jadalnią, w której serwowane są dania kuchni azjatyckiej i europejskiej. Na pokładzie słonecznym można wygrzewać się na leżakach.

Nurkowanie:
Na łodzi nurkuje się w małych grupach (maksymalnie 6 osób) w systemie PADI. Na życzenie można nurkować w systemie partnerskim. Czas nurkowania wynosi maksymalnie 60 minut. Dziennie odbywają się maksymalnie 4 nurkowania z pontonu.
Statek nastawiony jest głównie na fotografów podwodnych.

W każdej kabinie znajduje się komputer, odpowiednia ilość stacji do ładowania sprzętu i umywalka do płukania aparatów.

Istnieje możliwość napełnienia butli nitroksem i ukończenia kursu nitroksowego.

Miejsca nurkowe:
Planowane są rejsy w najlepsze miejsca nurkowe o najlepszych porach. Mocnym punktem programu będą na pewno rejsy po Visayas. Wyjątkowe będą rejsy na Leyte, wczesną wiosną, gdzie niemalże zagwarantowane są spotkania z rekinami wielorybimi. Kilka razy w roku organizowane są safari 14-dniowe

Naszym zdaniem:
To perła na Filipinach, luksus i komfort żeglowania i rewelacyjne nurkowania.

Ceny: od 13/11/2009 do 31/10/2010 od osoby

1200 euro 5 nocy
2400 euro 10 nocy
3500 euro 14 nocy – rejsy specjalne

20 EUR Dodatkowy transfer przy rejsie 13-dniowym z lotniska w Cebu na Wyspę Mactan
20 EUR Dodatkowy transfer przy rejsie 13-dniowym z łodzi na lotnisko w Puerto Princessa

Cena zawiera: zakwaterowanie w kabinie dwuosobowej, wyżywienie FB, przekąski, owoce, kawę, herbatę, wodę, napoje i piwo, nurkowanie z butlą i balastem, dla certyfikowanych nurków nitroks gratis, od 3 do 4 nurkowań dziennie, ubezpieczenie organizatora turystyki, ubezpieczenie NNW, KL

Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: , , , ,