Cabilao

cabilao-nurkowanie-1Cabialao

Cabilao słynie ze spotkań z rekinami młotami, które odwiedzają ten region między grudniem a styczniem. Można tu także spotkać ławice barakud, małe rekiny śpiące w jaskiniach, ściany z bogatymi koralami i gorgoniami oraz oczywiście wspaniałe makro.

Cabilao Beach Club

Cabilao Beach Club (CBC) położony jest w Barangay Cambaquiz, na północno-wschodnim krańcu wyspy Cabilao. CBC został otwarty w 2004 roku i jest pod filipino – niemieckim zarządzaniem. Ośrodek posiada 18 pokoi, wszystkie posiadają klimatyzację, gorący prysznic i taras.

Istnieją 3 różne typy pokoi; pokoje deluxe, pokoje typu standard klimatyzacja i pokoje typu economy. Obok restauracji z widokiem na Morze Bohol, która jest zbudowana na szczycie klifu jest, położony bezpośrednio przy plaży bar. Dla Państwa pełnego relaksu ośrodek oferuje również małe centrum masażu.
Sześć pokoi deluxe znajduje się w jednokondygnacyjnym budynku na szczycie klifu. Każdy pokój posiada własny taras ze wspaniałym widokiem na Morze Bohol. Pokoje wyposażone są w 2 łóżka, które w razie potrzeby mogą zostać złączone w łoże małżeńskie. Oprócz klimatyzacji, dla Państwa komfortu jest również wentylator sufitowy, który oferuje miły wiaterek, kiedy nie będą chcieli Państwo włączać klimatyzacji.
Pięć z ośmiu pokoi typu standard położone są obok centrum nurkowego, bezpośrednio przy plaży, w dwuosobowych bungalowach. Pozostałe 3 pokoje mieszczą się w budynku na szczycie klifu. Dwa ulokowane są na parterze a jeden na pierwszym piętrze. Wnętrza są proste i funkcjonalne, wygodne łóżka.
Cztery mniejsze pokoje economy położone są w tylnej części ośrodka. Podstawowe wyposażenie wnętrza składa się na jedno duże łóżko, półkę na ubrania w łazience itp.

 

Ceny przykładowych pakietów (możliwa jest dowolna ilość dni)
Cena dla osoby nienurkującej: 360 euro
Cena dla osoby nurkującej: 745 euro

Cena zawiera:
7 dni / 6 nocy w pokoju dwuosobowym deluxe z klimatyzacją i łazienką
śniadania
transfery z i na lotnisko w Cebu,
5 dni nurkowych (butle, balast, opieka przewodnika nurkowego)
ubezpieczenie NW i KL

Cena nie zawiera:
przelotu (wyceniamy na życzenie)
transferów między innymi resortami (można mieszać pobyty)
opłat za nurkowania w specjalnie chronionych miejscach nurkowych zwanych „sanctuary”, (ok. 1 – 2 euro za nurkowanie – płatne na miejscu)
nitroxu 3,5 euro za butlę lub 25 euro za 10 nurkowań

Zdjęcia z nurkowań w regionie Cabilao:


Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: