Dauin – Dumaguete i nurkowanie na Apo Island

13Proponujemy zakwaterowanie na wyspie Negros, w pobliżu drugiego co do wielkości miasta – Damaguete. Możliwy jest przylot do Cebu i transfer z lotniska lub z innego hotelu w tej okolicy lub przylot do Damaguete.

W tym regionie szczególnie polecamy nurkowania miłośnikom ławic i żółwi oraz miłośnikom makro. Całodzienne nurkowania na Apo Island na 3 nurkowania są organizowane co drugi dzień.

Apo Reef Marine National Park na Morzu Południowochińskim jest jednym z najbardziej znanych miejsc nurkowych w Azji, jest na liście dziedzictwa UNESCO. Oferuje wyjątkowe ściany z fantastycznym życiem podwodnym. Podczas naszego pobytu mamy możliwość zobaczenia jednego z najlepszych miejsc nurkowych na świecie. Na Apo Reef znajduje się park narodowy, który jest pod ścisłą ochroną. Liczba osób nurkujących jest kontrolowana i limitowana, aby ochronić to wspaniałe miejsce przed zniszczeniem. Miejsca nurkowe wokół Apo Reef, takie jak “Ego wall”, “Alladin” and “Hunters Rock” oferują ściany koralowe odwiedzane przez grey sharks oraz great barracudas. Często można spotkać także żółwie, whitetip reef sharks oraz kolonie snapperów. W silnych prądach przy Apo Reef można spotkać także hammerhead sharks, devil ray, great manta oraz eagle ray. Ponieważ ta rafa leży dosyć daleko od lądu, często na niej jest bardzo dobra widoczność.

Pura Vida Beach Resort

Pura Vida Beach Resort położony jest na przepięknej, dziewiczej plaży, 3 km na południe od Daiun i około 15 km od Dumaguete. Ośrodek, zbudowany przez i dla nurków, jest zarządzany przez Szwajcara.

W Pura Vida Beach Resort znajduje się z dwanaście przestronnych, luksusowych pokoi położonych  od strony plaży i basenu. Są one wyposażone w klimatyzację, wentylator, telewizję kablową i prysznic z hydromasażem.

Nowość: Teraz oferujemy również dwa duże pokoje rodzinne typu deluxe oraz dwa luksusowe apartamenty z jacuzzi.

Istnieje również dziesięć przewiewnych, rodzimych bambusowych domków, położonych w tylnej części ośrodka z wentylatorem oraz łazienką z prysznicem z gorącą wodą. Niektóre z nich posiadają wentylację.

Restauracja Beach znajduje się nad centrum nurkowym i oferuje różnorodność potraw kuchni azjatyckiej i międzynarodowej oraz wspaniały widok na morze i basen.

Zapraszamy na wieczór w barze przy basenie z tropikalnymi drinkami, napojami, świeżym sokiem lub zimnym piwem.

Nowo otwarte centrum odnowy biologicznej w hotelu Pura Vida oferuje Państwu profesjonalne i relaksujące zabiegi na ciało, takie jak terapeutyczny lub egzotyczny, azjatycki masaż, peeling ciała, saunę i łaźnię parową.

 

Ceny przykładowych pakietów (możliwa jest dowolna ilość dni)
Cena dla osoby nienurkującej: 366 euro
Cena dla osoby nurkującej: 751 euro

Cena zawiera:
7 dni / 6 nocy w pokoju dwuosobowym deluxe z klimatyzacją i łazienką
śniadania
transfery z i na lotnisko w Cebu,
5 dni nurkowych (butle, balast, opieka przewodnika nurkowego)
ubezpieczenie NW i KL

Cena nie zawiera:
przelotu (wyceniamy na życzenie)
transferów między innymi resortami (można mieszać pobyty)
opłat za nurkowania w specjalnie chronionych miejscach nurkowych zwanych „sanctuary”, (ok. 1 – 2 euro za nurkowanie – płatne na miejscu)
nitroxu 3,5 euro za butlę lub 25 euro za 10 nurkowań

Zdjęcia z nurkowań w regionie Dauin – Damaguete – Apo Island

Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: