Alona Beach

alona-beach-nurkowanie-6Alona Beach

Najbardziej znane w tym regionie to Pamilacan, gdzie w silnych prądach jest duża szansa na spotkanie mant i rekina wielorybiego oraz Balicasag ze stromymi ścianami z czarnymi koralami, barakudami, żółwiami, gąbkami itd.

Alona Vida Beach Resort

Resort położony jest pośrodku tętniącej życiem plaży Alona, połączony z popularnym barem i restauracją, Coco Vida Bar and Restaurant. Ośrodek posiada 12 pokoi mieszczących się w trzech, dwukondygnacyjnych budynkach. Wszystkie pokoje posiadają klimatyzację, gorący prysznic, chłodzony mini bar, czajnik oraz sejf.

Istnieją dwie różne kategorie pokoi, pokoje typu deluxe oraz pokoje typu superior. Basen ze słodką wodą znajduje się w samym środku kurortu. Wi Fi, bezprzewodowy internet jest bezpłatnie dostępny na terenie całego ośrodka, od plaży po pokoje.
Cztery przestronne pokoje typu superior znajdują się w spokojniejszej, tylnej części ośrodka z widokiem na basen. Dwa pokoje w najniższym położeniu w budynku posiadają taras, dwa pozostałe pokoje mieszczą się na piętrze i posiadają ładny balkon. Pokoje wyposażone są w dwa pojedyncze łóżka, które można łatwo złączyć w łoże małżeńskie, telewizor LED, dwie komody i szafę. Utrzymane w europejskim standardzie łazienki oferują gorący prysznic.

Ceny przykładowych pakietów (możliwa jest dowolna ilość dni)
Cena dla osoby nienurkującej: 340 euro
Cena dla osoby nurkującej: 725 euro

Cena zawiera:
7 dni / 6 nocy w pokoju dwuosobowym deluxe z klimatyzacją i łazienką
śniadania
transfery z i na lotnisko w Cebu,
5 dni nurkowych (butle, balast, opieka przewodnika nurkowego)
ubezpieczenie NW i KL

Cena nie zawiera:
przelotu (wyceniamy na życzenie)
transferów między innymi resortami (można mieszać pobyty)
opłat za nurkowania w specjalnie chronionych miejscach nurkowych zwanych „sanctuary”, (ok. 1 – 2 euro za nurkowanie – płatne na miejscu)
nitroxu 3,5 euro za butlę lub 25 euro za 10 nurkowań

Zdjęcia z nurkowań w regionie Alona Beach:


Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: