Safari z Polakami w Egipcie: 28.10-04.11.2017

560764945

Termin: 28.10-04.11.2017

Cena: 720 EUR

Ta trasa obejmuje kluczowe punkty egipskiego Morza Czerwonego: wyspy Brothers, rafę Daedalus oraz Elphintone. Wyspy Brothers znajdują się w samym środku Morza Czerwonego, gdzie nurkujący może uzyskać wstęp tylko podczas podróży safari. Na obu wyspach można się dostać do niedostępnych głębin. Na Big Brother znajdują się wraki: Aida i Numidii.

O łodzi JP Marine:

M/Y JP Marine jest jedną z najbardziej luksusowych łodzi pływających po Morzu Czerwonym.

Składa się z 14 dwuosobowych typu superior i 1 dla przewodnika nurkowego, łącznie może pomieścić 28 nurków oraz załogę. Wszystkie kabiny są wyposażone w prysznic, toaletę i klimatyzację. 6 kabin znajduje się na górnym pokładzie, zaś 8 na dolnym pokładzie. W salonie mieści się 6 stołów mogących pomieścić 28 gości, bar samoobsługowy, telewizor oraz sprzęt muzyczny. Na łodzi znajdują się 2 tarasy słoneczne: na 4 pokładzie jest otwarte solarium i mostek kapitana, a na 3 pokładzie bar i strefa relaksu położone w cieniu.

Na pokładzie nurkowym znajdują się: 3 sprężarki, 36 zbiorników powietrza o pojemności 12l, 5 zbiorników z tlenem – mikser Nitrox, a także 2 zodiaki, które zabiorą Państwa w trudniej dostępne nurkowiska.

JP Marine serwuje wyśmienitą kuchnię, ponadto jest schludna i komfortowa. Zabiera nurków w najciekawsze miejsca Morza Czerwonego, czyli na St. Johns, Borther Islands, Daedalus. Doskonały wybór na pierwsze safari w Egipcie.

Cena zawiera:

– zakwaterowanie na łodzi
– transfer lotnisko – łódź – lotnisko
– wyżywienie fullboard oraz herbatę, kawę, wodę,
– przewodników nurkowych
– 6 dni nurkowych (zwykle pierwszego dnia 2 nurkowania i nurkowanie nocne, drugiego – piątego dnia 3 nurkowania dzienne i 1 nocne, szóstego dnia 2 nurkowania dzienne; dokładna ilość nurkowań zależy od trasy i planowanych godzin przelotu)
– butlę, balast, pas balastowy
– ubezpieczenie organizatora turystyki
– ubezpieczenie KL, NNW
– opłaty portowe i parkowe

Cena nie zawiera:

– przelotu (wyceniamy w momencie rezerwacji)
– wizy
– napojów alkoholowych
– ubezpieczenia nurkowego od 10 PLN za dzień
– opcjonalnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (od 3% wartości imprezy)
– Nitrox
– napiwki dla załogi
– wypożyczenia sprzętu

Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: , , , ,