to jest oferta archiwalna

... ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy stworzyli specjalnie dla Ciebie nową, podobną ofertę. Napisz albo zadzwoń, a na pewno pomożemy!

Egipt safari wrakowe polska grupa 19 – 26.09.2014

Egipt safari wrakowe polska grupa 19 – 26.09.2014

Odkrywanie wraków Morza Czerwonego to wspaniałe przeżycie. Pozostałości statków i okrętów pomimo upływu lat prezentują się monumentalnie. Perłą egipskich wód jest Thistlegorm – wrak angielskiego transportowca z II Wojny Światowej, spoczywający na stępce na głębokości 30 m. Jego ładownie pełne były zaopatrzenia dla walczącej w Afryce armii brytyjskiej. Do dzisiaj można podziwiać cieżarówki, motocykle, części zamienne do samolotów, pancerne Rolls-Roycey i szczątki carrierów – małych transporterów gąsienicowych. Świetne nurkowania zapewnia Abu Nuhas. Ta rafa stała się wiecznym domem dla staków Ghianis D, Chrisoula i Carnatic. Te dość dobrze zachowane wraki są stosunkow łatwo dostępne. Każdy z nich ma odmienny charakter, przez co nurkowania są niepowtarzalne

Najczęściej odwiedzane miejsca nurkowe podczas tego safari: Gota Abu Ramada, Stalowa Rafa, Abu Nuhas, Carnatic, Gianis D, Chrisoula, rezerwat Ras Mohammed, Yolanda Reef, Jack Fish Alley, Thistlegorm, Rosalie Moller, El Mina.

Po kliknięciu na „więcej” można obejrzeć szczegóły trasy, opis i zdjęcia łodzi oraz szczegóły dotyczące ceny. Podaję cenę za osobę w najtańszych kajutach, na większości łodzi można dopłacić do kajut o najwyższym standardzie, np. do suite, w przypadku zainteresowania takimi kajutami, przedstawimy dodatkowe opcje.

Uprzejmie informuję, że istnieje możliwość założenia wstępnej rezerwacji bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Zachęcamy do skorzystania z tego udogodnienia, które daje chwilkę czasu na podjęcie decyzji przy jednoczesnym przytrzymaniu miejsca w na safari i w samolocie.

Zdjęcie Termin Łódź Trasa Cena Link do oferty
2014-09-19 do 2014-09-26
7 dni
El Samaka
Nurkowania na łodzi z polską ekipą.Naszym zdaniem: Dobra propozycja dla klientów preferujących niskie ceny za safari.
Safari wrakowe Polska Grupa Gota Abu Ramada, Stalowa Rafa, Abu Nuhas, Carnatic, Gianis D, Chrisoula, rezerwat Ras Mohammed, Yolanda Reef, Jack Fish Alley, Thistlegorm, Rosalie Moller, El Mina 580 Euro Więcej…
Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: ,