to jest oferta archiwalna

... ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy stworzyli specjalnie dla Ciebie nową, podobną ofertę. Napisz albo zadzwoń, a na pewno pomożemy!

Egipt – Project Shark: Brothers & Elphinstone z Polakami 20 – 27.11.2015

f2a5a7e4497e1a8f4f073b2e2672cb14Zapraszamy na nurkowania na trasie Project Shark:  Brothers & Elphinstone w polskim towarzystwem!
Termin: 20 – 27.11.2015
Cena za osobę od: 935 EUR

Blue Horizon Więcej…

Na tej niezwykle urokliwej łodzi znajduje się 9 kabin z dwoma pojedynczymi łóżkami oraz 4 apartamenty. Łódź może pomieścić makymalnie 26 osób. Wszystkie kabiny mają łazienki i są klimatyzowane, ręczniki są wymieniane codziennie.

Dostępny mini-bar oraz jacuzzi. Łódź posiada również gaśnice, kamizelki ratunkowe, tlen oraz inne urządzenia bezpieczeństwa. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu.
Łódź powstała w 2006 roku. Jej długość wynosi 41 m, a szerokość 8,75 m. Zbudowana została z drewna. Silniki – 2xCat 764HP; generatory – 3xCat; zbiorniki na wodę – 2×3000 l.
Na lodzi dostepny jest NITROX

TRASA: Brothers & Elphinstone

Należy pamiętać, że nurkowanie nocne i nurkowania będą akceptowane na niektóre części tej trasy, ponieważ obejmuje parki morskie, gdzie jest to zakazane.

W tym tygodniu nurkowie doświadczą dziewiczych nurkowań, a także zaangażują się w podstawowe badania jednego z najbardziej unikalnych siedlisk morskich – Morza Czerwonego. W tym tygodniu będą obejmować bliskie spotkania z rekinami, manty i rekiny wielorybie (choć tych obserwacji nie mogą być zagwarantowane!) Założona przez naszego przewodnika nurkowego eksperta i biologa morskiego, Elke Bojanowski doktorat, w jej dążeniu do śledzenia i zbierania podstawowych danych o populacji rekinów oceanicznych białopłetwych (Carcharhinus longimanus), w egipskiej części Morza Czerwonego. W tym tygodniu będzie oferować możliwość: – Dowiedzenia się o biologii i zachowaniach rekinów w Morzu Czerwonym – Dowiedzenia się i rozwoju swoich umiejętności w badaniach w Marine Biological, zbierania danych, identyfikacji gatunków oraz analizy danych – Dowiedzenia się więcej o świecie zagrożonych gatunków morskich i co możemy zrobić, jako nurkowie w celu zapewnienia ich ochrony – Fantastycznych nurkowań na niektórych z najbardziej niezwykłych raf Morza Czerwonego – Doświadczenia potencjalnych bliskich spotkań z rekinami, mantami i rekinami wielorybimi *

Profesjonalnie prowadzony: Projekt jest dostarczany przez zespół ekspertów przewodników nurkowych, który będzie prowadził seminaria dając nurkom możliwość lepszego zrozumienia biologii i zachowania rekinów w Morzu Czerwonym. Będzie również okazją do zapoznania się z globalnie zagrożonymi gatunkami morskich i co jako nurek możemy zrobić na rzecz ich ochrony.

Dlaczego warto dołączyć do tej trasy? Spotkania z gatunkami zagrożonych pozwala nurkom dodać większy cel wakacjami nad Morzem Czerwonym, więc każdy, kto ma aktywny udział w ochronie środowiska morskiego i jego mieszkańców będzie korzystać z tej trasy. Jednakże, należy mieć na uwadze to, że, jak również uczenie się od ekspertów o morskich bio-studiach w Morzu Czerwonym, nurkowie będą mieli codziennie nurkowanie na rafach Brother Islands i rafy Elphinstone, jak również Daedalus rafy St Johns , Zabagrad i Wyspy Rocky dzięki czemu jest to równie udany tydzień dla tych, którzy dopiero chcą cieszyć się nurkowania.

Przykładowa trasa:
** UWAGA ** trasa poniżej to tylko przykład porządku trasy i nurkowania, nie jestto ostatecznie gwarantowane. Wszystkie nurkowania są w zależności od pogody, ostateczne podjęte trasy według uznania kapitana i przewodników nurkowych. Rozpoczęcie/zakończenie Hurghada lub Port Ghalib
Dzień 1 – Gota Abu Ramada x 3 – nocne żeglowanie do Brothers
Dzień 2 – Big Brother Dzień 3 – Little Brother
Dzień 4 – Little Brother, nocne żeglowanie
Dzień 5 – Elphinstone, Marsa Shouna
Dzień 6 – Panorama, Haszysz Abu

Termin: 20 – 27.11.2015
Cena za osobę od: 935 EUR

Cena zawiera:
– zakwaterowanie na łodzi (ostatnia noc na łodzi lub w hotelu)
– transfer z i do lotniska
– wyżywienie fullboard oraz herbata, kawa, woda butelkowania i napoje bezalkoholowe
– 6 dni nurkowych
– przewodników nurkowych
– butlę, balast, pas balastowy
– ubezpieczenie organizatora turystyki
– Podstawowe ubezpieczenie turystyczne KL, NNW

Cena nie zawiera:
– przelotu (ok. 1350 – 1550 PLN)
– nitroxu ok. 5 euro za butlę lub 70 euro nielimitowana ilość
– napojów alkoholowych
– opłat parkowych
– opłata za wizę (od 1 maja 2014) – 25 USD
– ubezpieczenia nurkowego od 7,5 PLN za dzień
– ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (3% wartości imprezy)

Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl