Polityka prywatności

Szanujemy Twoje prawo prawo do zachowania prywatności. Poniższy dokument określa zasady, na jakich nasze biuro postępuje z danymi osobowymi naszych Klientów.

Ze wszystkich serwisów internetowych należących do biura Victoria Travel możesz korzystać w pełni anonimowo, jednak skorzystanie z pewnych ich funkcji wymaga podania przez Ciebie danych osobowych oraz/lub danych kontaktowych; dotyczy to w szczególności zapisania się nasze newslettery oraz przesyłania do nas zapytań i rezerwacji.

Dane zbierane automatycznie
Podczas Twojej wizyty na naszych stronach internetowych, nasz system statystyk zbiera dane dotyczące Twojej wizyty, m.in. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.

Dane zbierane, gdy kontaktujesz się z naszym biurem
Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty email, itp. przekazujesz nam swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres email, nr telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, ale musisz mieć świadomość, że aby prawidłowo obsłużyć Twoje zapytania lub rezerwacje musimy wejść w ich posiadanie, aby móc się z Tobą skontaktować.

W jaki sposób możemy wykorzystać Twoje dane?
W żadnym wypadku nie będziemy udostępniać ani sprzedawał Twoich danych osobom trzecim (osobom prywatnym ani firmom). Jedyna sytuacja, w której Twoje dane mogą zostać udostępnione osobie trzeciej, to przekazanie ich zgodnie z przepisami prawa i na wniosek Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych lub wymiaru sprawiedliwości.

Zebrane dane osobowe posłużą nam zatem wyłącznie do dwóch celów:

  • prawidłowego i szybkiego obsłużenia Twoich zapytań i rezerwacji
  • skontaktowania się z Tobą w celu przesłania zamówionej informacji ofertowej.

Jeżeli zapisałeś się na nasz Newsletter lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, wykorzystamy Twoje dane w celu wysłania Ci naszego Newslettera. System zapisów na newsletter opiera się na metodzie double opt-in, dlatego jedyna możliwa metoda zapisania się wymaga Twojej świadomej zgody.

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszych stronach internetowych, zbierania danych statystycznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.

W jaki sposób będziemy się z Tobą kontaktować?
Jeżeli zapisałeś się na nasz Newsletter lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, będziesz otrzymywać nasz Newsletter na wskazany przez Ciebie adres email.

Jeżeli wysłałeś do nas zapytanie lub inną wiadomość, będziemy się z Tobą kontaktować korzystając z danych, które nam podałeś.

Jak możesz usunąć lub zmienić swoje dane?
W każdej chwili możesz poprosić o zmianę lub usunięcie Twoich danych z naszych baz, a my zobowiązujemy się niezwłocznie to polecenie wykonać i poinformować Cię o jego wykonaniu.

Zmienić lub usunąć swoje dane możesz na dwa sposoby:

  • w przypadku newslettera – wystarczy, że prześlesz do nas wiadomość “wypisz mnie”
  • wysyłając do nas stosowną wiadomość na adres biuro@victoriatravel.pl

Jedynym wyjątkiem od powyższej zasady są dane zbierane automatycznie (statystyki strony internetowej) – tych danych nie da się zmienić ani usunąć.

Zmiany naszej polityki prywatności.
Powyższa polityka prywatności została przyjęta dnia 8 maja 2009 i obowiązuje do odwołania. Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

Powyższe zasady dotyczą polityki prywatności na stronach internetowych:
www.VictoriaTravel.pl
www.Tanienurkowanie.pl
www.zDziećmi.pl
www.TaniWindsurfing.pl
www.Wyprawy.VictoriaTravel.pl
www.Safari.Tanienurkowanie.pl
www.JakPodróżować.pl
www.Poslubna.pl
www.Londyn.org

Firma zbierająca dane: Victoria Travel Victoria Iwanowska, 02-595 Warszawa, NIP 527-200-42-10.

W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, proszę o kontakt z administratorem strony na adres admin@victoriatravel.pl.