Truk Stop Hotel – pobyt i nurkowanie na Truk

truk-mapa1Większość osób wyjeżdża na Truk na nurkowania na wrakach, dostępnych jest około 40 wraków leżących na głębokościach między 12 a 64 metry, ponad połowa z nich jest dostępna dla nurków rekreacyjnych. Możliwe są także nurkowania z rekinami.

Nurkowanie na Truk jest stosunkowo łatwe, temperatura wody 28-29 stopni, widoczność około 30 metrów, niewielkie prądy. Można nurkować cały rok, nie ma sezonu monsunowego.

Temperatura powietrza wynosi około 30 stopni, nieco chłodniej jest między grudniem a kwietniem. Praktycznie codziennie pada przelotnie, następnie pojawia się piękne słońce.

Zakwaterowanie w Truk Stop Hotel

Kameralny hotel oferuje zakwaterowanie w 23 dużych, przyjemnie urządzonych pokojach. Wszystkie pokoje posiadają klimatyzację oraz dodatkowo wiatraki, łazienki, prywatne balkony. W każdym pokoju znajduje się jest telefon, lodówka oraz woda pitna. Od 2010 roku na Truku jest już telewizja kablowa i hotel jest bardzo z tego dumny, dodatkowo jest możliwość wypożyczania filmów i w każdym pokoju znajduje się TV i odtwarzacz DVD.

Hotel posiada Zakwaterowanie jest w pokojach standardowych, z widokiem na ocean lub Executive / Presidential.

Przy hotelu znajduje się restauracja serwująca kuchnię lokalną i międzynarodową, otwarta w godzinach 06:00 – 22:00, gdzie można spożywać posiłki w klimatyzowanych wnętrzach oraz na zwenątrz na patio. Na terenie restauracji oraz patio dostępny jest bezpłatny WI-FI dla gości.

Obok znajduje się także Hard Rock Cafe z bilardem i karaoke oraz bar, sklep z pamiątkami a także SPA.

Baza Nurkowa znajduje się przy hotelu

Kameralna Baza Nurkowa z trzema własnymi łodziami może naraz obsłużyć do 20 nurków rekreacyjnych lub 16 nurków technicznych, wskazane są wczesne rezerwacje, na życzenie podajemy stan wolnych miejsc.

Standardowo planowane są dwa nurkowania dziennie, możliwe są także dodatkowe nurkowania popołudniu oraz nocne za dodatkową opłatą.

Cena za osobę za 7 NOCY pobytu w pokoju standardowym i 10 nurkowan 1077 USD

Cena za osobę za 7 NOCY pobytu w pokoju z widokiem na ocean i 10 nurkowan 1112 USD

Cena za osobę za 7 NOCY pobytu w pokoju Executive / Presidential i 10 nurkowan 1182 USD

Cena zawiera:
7 noclegów w wybranym pokoju 2-osobowym
5 dni nurkowych – 10 nurkowań
butle i balast
opiekę przewodnika nurkowego
wszystkie podatki
transfer lotnisko – hotel – lotnisko
ubezpieczenia organizatora turystyki

Cena nie zawiera:
przelotu na Truk, wyceniamy w momencie zgłoszenia, wyżywienia (możliwe na mieście lub w hotelu, ceny w hotelu śniadanie ok. 13 USD, Lunch 14 USD, kolacje 27 USD, w tym nielimitowana herbata i napoje niegazowane), ubezpieczenia turystyczno-nurkowego od 3,25 PLN za dzień, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3%, ubezpieczenia od chorób przewlekłych, pozwolenia na nurkowanie na Truk 30 USD płatnego na miejscu, nitroxu 10 euro za butlę, trymiksu.

Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: , , , , ,