Wycieczka kajakowa do zatoki Phang – Nga

kajaki_james_bond.jpgZatoka Phang Nga – Phuket

Strzeliste, przepiękne skały, wystajace z lazurowego morza z licznymi pieczarami i jaskiniami, które przepływa się na wygodnym kajaku oraz słynna skała James Bond – spotkanie z egzotyczną przyrodą i zapierające dech w piersiach widoki.

Miejsce: Phuket, Tajalndia
Długość wycieczki: 1 dzień – 8:00 – 17:00
Cena wycieczki: 85 USD
Termin wycieczki: Przez cały rok

Wyżywienie: Na łodzi są przez cały czas dostępne sezonowe owoce, ciastka i napoje typu coca-cola, sprite, woda, kawa, herbata. Około 12:30 serwowany jest lunch, w formie szwedzkiego stołu.

Cena zawiera: Transfer z/do hotelu, pobyt i jedzenie na łodzi, opieka przewodnika, wstęp do PN Phang-Nga.
Cena nie zawiera: Piwa, jeśli jest dostępne do kupienia na łodzi.

07:30- 08:30 Odbiór z hotelu
09:30 Zaokrętowanie i przepłynięcie na dużej łodzi wycieczkowej do Zatoki Phang Nga. Zwiedzanie jaskiń i lagun na kajaku.
12:30 Lunch na łodzi.
13:00 Pobyt na wyspie sąsiadujęcej ze skałą James Bond Island. Krótki spacer do punktów widokowych. Okazja do zrobienia pięknych zdjęć i kupienia kilku pamiątek.
14:30 Przepłynięcie na rajską wyspę Lawa, relaks na plaży.
16:00 – 17:00 Powrót do portu i transfer busem do hotelu.

Zapraszamy na przepiękną, krajobrazową wycieczkę do zatoki Phang-Nga, gdzie zobaczycie fantastyczne, wapienne formacje skalne – strzeliste wieże wystające z lazurowej wody. Ten typ krajobrazu nazywa się krasem wieżowym i jest tylko kilka miejsc na świecie, gdzie można go podziwiać.

W trakcie wycieczki będziecie pływać wygodnym, szerokim kajakiem, przez pieczary i wpół zalane jaskinie, podziwiać laguny i mieszkające w nich małpy oraz dziką przyrodę. Jednym z etapów wycieczki jest zwiedzanie wyspy sąsiadującej ze słynną skałą „James Bond”, będącą elementem scenografii do filmu „Człowiek ze złotym pistoletem”. Nie zabraknie również lenistwa na dzikiej plaży, połączonej z kąpielą w morzu.

Organizacja wycieczki: rano do hotelu, przyjedzie mini bus z kierowcą i anglojęzycznym przewodnikiem. Bus zabierze Was i innych uczestników wycieczki do małego portu, z którego wypływa łódź wycieczkowa. Łódź zabierze Was do Zatoki i po ok. 1h płynięcia dotrzecie na pierwszy przystanek, gdzie do wody wypakowane zostaną kajaki. Dla każdych 2 osób przyporządkowany będzie 1 lokalny wioślarz, który zabierze Was bezpiecznie przez jaskinie i pokaże najciekawsze miejsca na trasie zwiedzania. Po ok. 45 minutach wrócicie na łódź, a ta popłynie do kolejnego miejsca, które też zwiedzicie na kajakach. Trzecim przystankiem jest skała James Bond, gdzie jest czas na krótki spacer i zrobienie pamiątkowych fotografii. Potem lunch i odpoczynek na jednej z okolicznych wysp z plażą. Łódź wraca do portu ok. 16:00 i rozwozi uczestników do hoteli.

Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: ,