Tajlandia – zloty trójkąt

chiang_mai2.jpgPakiet „złoty trójkąt” – Chiang Mai, Chiang Ra.

Odwiedź z nami dziką Tajlandię w jej najbardziej wysuniętym na północ regionie. Piękne, starożytne miasta Chiang Mai i Chiang Rai to gratka nie tylko dla wielbicieli zabytków, ale i dla amatorów przyrody: góry porośnięte dżunglą, urokliwe wodospady i zachwycajace krajobrazy. Stań nad brzegiem Mekongu, gdzie w jednym miejscu granice trzech egzotycznych państw, Kambodży, Tajlandii i Birmy, łączą się w „złotym trójkącie”.

Termin: pakiet dostępny cały rok.

Chiang Mai, zwana „krainą tysiąca pól ryżu” lub „różą północy” jest tym, co Europejczykowi kojarzy się z „dziką Tajlandią”. Pełna zabytkowych, średniowiecznych ruin, przepięknych widoków, była ze względu na połóżenie geograficzne (sąsiedztwo z granicą Birmy) traktowana jak forteca. Mimo gwałtownego wzrostu, pobudzanego datacjami międzynarodowymi oraz rozwojem turystyki, pozostała egzotyczna i zachowała swoją niepowtarzalną atmosferę. Chiang Rai jest najbardziej wysuniętym na północ (a tym samym najchłodniejszym) regionem Tajlandii. Obszar jest otoczony dżunglą i górami. Punkt, w którym nad brzegiem potężnej rzeki Mekong spotykają się w jednym miejscu granice trzech państw: Tajlandii, Kambodży i Myanmar (Birmy) nazywany jest „Złotym trójkątem”.

Organizacja zwiedzania: Zwiedzanie miejsc zgodnie z harmonogramem opisanym poniżej. Podczas wszystkich wycieczek zapewniony anglojęzyczny przewodnik. Do wszystkich miejsc zapewniony transfer klimatyzowanymi mini busami. W cenie lunch. Wycieczka do Chiang Rai i złotego trójkata trwa od ok. 7:00 do 19:00. Wycieczka półdniowa trwa od 14:00 do 18:00.

Dojazd: Phuket – Bangkok – nocnym autokarem. Z Bangkoku do Chiang Mai lokalnymi liniami lotniczymi.

Zakwaterowanie: W hotelu 3*, w Chiang Mai, w pokoju dwuosobowym. W cenie śniadanie.

Wyżywienie: Śniadanie w hotelu, lunch podczas wycieczki do Chiang Rai i „złotego trójkąta”.

Cena: 180 USD

Zarezerwuj pakiet, zadaj nam pytanie lub zadzwoń 22 614 00 00 odpowiemy natychmiast

Podaj planowany czas wyjazdu, prześlemy aktualny stan miejsc oraz proponowane przeloty

Cena zawiera:
Zakwaterowanie w hotelu 3* w Chiang Mai (2 noclegi ze śniadaniami) w pokoju dwuosobowym. Wycieczki opisane w planie imprezy, transfery z/do hotelu i na miejsca zwiedzania, lunch podczas wycieczki całodniowej do „złotego trójkąta”. Bilety wstępów do obiektów i na atrakcje. Transfer hotel – lotnisko.

Cena nie zawiera:
Przejazdu / przelotu do Chiang Mai.

Plan imprezy:

Dzień 1 Przylot do Chiang Mai. Odbiór bezpośrednio z lotniska. Po południu zwiedzanie miasta i jego 3 najsławniejszych świątyń. Ok. 18:00 zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny.

Dzień 2 Wyjazd minibusem do „złotego trójkąta”. Odbiór z hotelu ok. 7:00.Przejazd przez Chiang Rai, przyjazd do miejscowości Maeasai, granicy z Birmą. Możliwość zrobienia zakupów po birmańskiej stronie rzeki Mekong. Lunch. Przejazd do „złotego trójkąta” i miasteczka Chiang Saen. Powrót do Chiang Mai, po drodze wizyta w wiosce plemienia Yao i Akha (gdzie można nabyć ręcznie robione pamiątki). Przyjad do hotelu późnym popołudniuem, ok. 17:00. Czas wolny.

Dzień 3 Wolne przedpołudnie. Po południu wylot do Bangkoku.

Uwaga: jeśli przylot do Chiang Mai nastąpi później, niż o 14:00, zwiedzanie świątyń w dniu 1 jest niemożliwe.

Podaj planowany czas wyjazdu, prześlemy aktualny stan miejsc oraz proponowane przeloty

Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: , , ,