Tajlandia – Phuket i okolice

phuket.jpgPakiet Phuket i okolice

Zapraszamy na wycieczki „Phuket i okolice”. To nasz autorski pakiet, który ma na celu pokazanie Wam wyspy w najciekawszy naszym zdaniem sposób. Wspólnie odwiedzimy najbardziej interesujące i egzotyczne miejsca; zabierzemy Was tam, gdzie jest pięknie, dziko i tam, gdzie nie spotkacie innych turystów :) Wszystkie atrakcje i posiłki podczas wycieczek są wliczone w cenę pakietu. Przez cały czas będziecie pod opieką polskiego przewodnika.

W skład pakietu wchodzą dwie jednodniowe wycieczki oraz tajska kolacja (opisane poniżej).

1. Wycieczka „Przyroda na Phuket” to drugi dzień naszego pakietu. Tym razem pokażemy Wam przyrodę wyspy: pojedziemy do parku narodowego, do tropilkalnej dżungli, pooglądamy tutejsze zwierzęta, rośliny, zachwycajce orchidee, spróbujemy tropilkalnych owoców (nauczymy Was ich tajskich nazw), pokażemy Wam jak rosną ananasy, kauczuk, soja, będziemy podziwiać zachwycajce krajobrazy z punktów widokowych. To będzie prawdziwe spotkanie z przyrodą. W cenie wycieczki jest lunch, transport, wstępy do obiektów.

Przykładowy program*: 9:00 spotkanie w hotelu, przejazd na plantację kauczuku, prezentacja sposobu produkcji kauczuku. Ok. 10:00 przyjazd nad wodospad Bangpae, spacer po lesie równikowym, możliwość kąpieli w wodospadzie, wizyta w centrum rehabilitacji dla gibonów. Ok. 13:00 lunch. Wizyta na targu owocowym. Ok. 14:30 zwiedzanie oceanarium, ok. 16:00 zwiedzanie farmy orchidei. Powrót do hotelu ok. 17:00

2. Całodniowa wycieczka „Phuket – kultura i obyczaje”, ma na celu pokazać Wam wyspę i jej mieszkańców: ich kulturę i historię, obyczaje, świątynie i wierzenia, kuchnię. Obejrzymy zabytkowe kamieniczki w Phuket Town, powróżymy w świątyni, opowiemy Wam o duchach mieszkających w buddyjskich domach a także zjemy pyszną, egzotyczną kolację w samym sercu tajskiego miasta. Nie zabraknie również tajskiego masażu.
W cenie wycieczki jest kolacja, 1h wybranego masażu (m.in. tradycyjny, z olejkami, stóp, karku i głowy), transport, wstępy do obiektów, herbatka z ciastkiem w herbaciarni, kolacja.

Przykładowy program*: 13:00 – spotkanie w hotelu. Zwiedzanie punktu widokowego oraz Cape Panwa. Ok. 15:00 godzinny masaż. Ok. 16:00 zwiedzanie Wat Chalong, wróżby. 17:30 pobyt w Phuket Town: spacer po chińskiej dzielnicy, herbata w herbaciarni, punkt widokowy, kolacja. Ok. 21:00 przyjazd do Patong: spacer ulicą Bangla. Powrót do hotelu ok. 22:00

3. Wycieczka kajakowa do zatoki Phang – Nga. W programie zwiedzanie przepięknych jaskiń i zatok oraz słynnej „James Bond Island”. W cenie: transfer hotel/port/hotel, pobyt na łodzi, kajak (kajakiem wiosłuje Taj), lunch i owoce, napoje, przewodnik anglojęzyczny.

Program: ok. 8:00 odbiór z hotelu, ok. 9:00 zaokrętowanie. 10:30 – 12:30 zwiedzanie zatok i lagun (kajakiem). 12:30 lunch. Pobyt na wyspie „James Bond”. Po południu plażowanie. ok. 15:30 powrót na łodzi do portu. 16:30 przypłynięcie do portu i powrót do hotelu.

*Przedstawiony program może ulec nieznacznej zmianie: godziny rozpoczęcia i zakończenia, kolejność atrakcji w wycieczkach może być dostosowana do warunków pogodowych lub indywidualnych życzeń klientów.

Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: