Tajlandia – kurs OWD

idol.jpgPakiet dla początkujących – zacznij z nami przygodę z nurkowaniem

Wakacje nurkowe profilowane dla osób które jeszcze nie nurkowały, a chciałyby zacząć nurkowanie z polskim instruktorem. Pełny kurs OWD oraz dodatkowy dzień nurkowy na najpiękniejszych miejscach wokół Phuket.

Termin: dowolny, przez cały rok.

Nurkowiska w okolicach Phuket są dostępne cały rok i dostarczacją różnorodnych podwodnych wrażeń – są tu piękne ogrody koralowe, granitowe skały, podwodne góry, wraki i jaskinie. Wyspa Phuket jest turystyczną stolicą Azji Południowo – Wschodniej.

Kurs Open Water Diver jest kursem podstawowym dla osób, które do tej pory jeszcze nie nurkowały. Poznajemy najważniejsze zasady i procedury związane z nurkowaniem. Materiał teoretyczny jest przygotowany w formie 5 modułów i przedstawiony na filmie video oraz w podręczniku. Każdy uczestnik kursu otrzymuje nowy podręcznik PADI wydany w języku polskim oraz tabelę RDP wraz z instrukcją użytkowania.

Sesje na wodach zamkniętych to zestawy umiejętności do wykonania, które ćwiczymy na basenie lub w płytkiej wodzie w morzu. Większość umiejętności to symulowane, najbardziej prawdopodobne sytuacje awaryjne oraz technika pływania pod wodą.

Podczas nurkowań na wodach otwartych (jest ich 4 podczas kursu) zabierzemy Cię do spokojnej, piaszczystej zatoki, gdzie w komfortowych warunkach po raz pierwszy zanurkujesz w morzu. Instruktor będzie cały czas przy Tobie, służąc pomocą i radą.

Minimalny wiek uczestnika: 15 lat lub 10 lat w przypadku Junior Open Water

Budowa kursu: 5 sesji teoretycznych zakończonych egzaminem; 5 sesji na wodach zamkniętych; 4 nurkowania w wodach otwartych.

Cena kursu OWD w zależności od ilości osób na kursie:

1 osoba – 16000 THB – około 380 euro
2-3 osoby – 13500 THB – około 320 euro
4+ osoby – 12500 THB – około 296 euro
materiały i opłaty PADI 2500 THB – około 59 euro
ceny zależą od aktualnego kursu THB i są potwierdzanie w momencie rezerwacji

W cenie zawarte jest: polski podręcznik z tabelą RDP, sesje teoretyczne, sesje basenowe, 2 jednodniowe wyjazdy na nurkowania w morzu, w tym: transfer hotel-port-hotel, śniadanie, lunch, owoce, kawa, herbata, woda na łodzi, wypożyczenie sprzętu, transfery hotel-baza-hotel, posiłki w dniu sesji teoretycznej i basenowej, logbook.

W cenie nie są zawarte: opłata certyfikacyjna do PADI

Przykładowy program kursu Open Water Diver (OWD):

Dzień 1: 9:00 – 15:00 sesje teoretyczne.
Dzień 2: 9:00 – 14:00 sesje basenowe.
Dzień 3 i 4: nurkowania na wodach otwartych, wypływamy z portu ok. 8:30, wracamy ok. 15:00.

Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: , ,