Tajlandia – jednorazowe nurkowanie z polskim instruktorem

idol.jpgPakiet dla początkujących – zacznij z nami przygodę z nurkowaniem

Termin: dowolny, przez cały rok.

Nurkowiska w okolicach Phuket są dostępne cały rok i dostarczacją różnorodnych podwodnych wrażeń – są tu piękne ogrody koralowe, granitowe skały, podwodne góry, wraki i jaskinie. Wyspa Phuket jest turystyczną stolicą Azji Południowo – Wschodniej.

Nie wiesz czy nurkowanie Ci się spodoba? Nie wiesz czy pod wodą będzie bardziej ciekawie, czy bardziej strasznie? Nie masz czasu na kilkudniowy kurs? Zapisz się na jednodniowy program Odkryj Nurkowanie DSD.

Rano spotkamy się z w porcie. Popłyniemy łodzią do bardzo spokojnej zatoki o dobrej widoczności. Po drodze zrobimy omówienie teoretyczne, pokażemy Ci rysunki szkoleniowe, wytłumaczymy wpływ ciśnienia na człowieka pod wodą, zasady bezpieczeństwa, komunikacji i poruszania. Twoim zadaniem pod wodą będzie oddychać i oglądać rybki, wszelkie inne zadania wykona za Ciebie instruktor!

Minimalny wiek uczestnika: 10 lat
Budowa zajęć: 2 nurkowania z instruktorem, poprzedzone obszernym omówieniem.

Program Discover Scuba Diving „Odkryj Nurkowanie” to idealne rozwiązanie dla osób, które nie podjęły jeszcze decyzji o przystąpieniu do kursu nurkowania a chcą spróbować „jak to jest pod wodą”.  Po wykonaniu kilku prostych ćwiczeń na bardzo płytkiej wodzie popłyniesz na podwodną wycieczkę. Widok rafy koralowej, ryb i cudowne uczucie nieważkości zostawi niezatarte wspomnienia. Odkryj Nurkowanie nie jest kursem, zatem nie otrzymasz certyfikatu kwalifikującego do samodzielnego nurkowania, ale pamiątkowy dyplom będzie miła pamiątką w długie, zimowe, polskie wieczory.

Cena nurkowania z instruktorem w zależności od ilości osób na kursie:

1 osoba – 5500 THB – około 130 euro
2+ osoby – 4500 THB – około 106 euro
ceny zależą od aktualnego kursu THB i są potwierdzanie w momencie rezerwacji

W cenie zawarte jest: 2 nurkowania w morzu (Racha Yai) pod opieką instruktora, w tym: transfer hotel-port-hotel, śniadanie, lunch, owoce, kawa, herbata, woda na łodzi, wypożyczenie sprzętu.

Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: , ,