to jest oferta archiwalna

... ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy stworzyli specjalnie dla Ciebie nową, podobną ofertę. Napisz albo zadzwoń, a na pewno pomożemy!

Sardynia – Niesamowite safari 30.08. – 06.09.2014

glowne

 

Zapraszamy na niesamowity rejs wokół Sardynii (dokładna trasa jest jeszcze do wyboru). Wyjazd polecamy miłośnikom włoskiej kuchni i wina oraz wspaniałych nurkowań… Podczas safari pływamy na żaglach, wychodzimy na ląd, opalamy się, nurkujemy i odpoczywamy. Nie słyszymy sprężarki i nurkujemy z pontonów co zapewnia przez cały czas pełen spokój na łodzi…

 

Termin: 30.08.14 – 06.09.2014
Koszty: safari z pełnym wyżywieniem, 10 nurkowań, transfery z i na lotnisko – 1820 Euro/osoba
Przelot: ok. 1300 zł
Opłata – wejście na łódź – 30 Euro/osoba


Trasa zachodnia
Chroniony Obszar Morski Caccia Capo i Piana Isola – dopływamy na  południe do Bosa. Ten plan podróży jest dla miłośników jaskiń. Nie ma tutaj dużo żeglowania, dlatego można  nurkować więcej niż dwa razy dziennie. W tej opcji będzie sporo nurkowań jaskiniowych, ale dla tych z mniejszym doświadczeniem i uprawnieniami są wspaniałe miejsca alternatywne. Lot do miejscowości ALGHERO.

lub

Trasa Wschodnia
Park Narodowy Maddalena La, żeglowanie na północ aż do Korsyki i Parku Narodowego Lavezzi (nurkowanie z olbrzymimi strzępielami) oraz  Parku Narodowego Del Isola Toro. W tym przypadku więcej żeglujemy, dlatego oferujemy 2 nurkowania na dzień. Nie ma tutaj żadnych jaskiń, ale woda jest cieplejsza, miejsca nurkowania są pełne ryb, czerwonych korali i jest naprawdę pięknie. Zwykle spędzamy wtedy też  jedną noc w Bonifacio, na południu Korsyki  (unikalne miasto w całym basenie morza Śródziemnego). Nurkowania dla ludzi na każdym poziomie. Lot do miejscowości OLBIA.

Trasa na Korsykę
pływanie w parku narodowym z ogromnymi i oswojonymi gruperami, oram moc innych atrakcji. Lot do Alghero.

Łódź Hande jest wspaniałym jachtem o długości 26 metrów, z 7 podwójnymi kabinami (z łazienką i prysznicem). Ma duży i przestronny salon i bar – całkowicie pokryte wysokiej jakości drewnem. Łódź daje maksymalny komfort i wypoczynek.

Dane techniczne
Długość : 26 m
Szerokość : 6,80 m
Rok : 2001
Kabiny : 7
Łazienki : 7
Prysznice : 8
Zbiorniki wodne : 7.500 lt
Odpady zbiorniki wody : 2.000 lt
Deck : Teak
Wnętrza : mahoń
Maszty : 2
Żagle : grot, Genua, Jib

Zarezerwuj miejsce , zadaj nam pytanie lub zadzwoń 22 614 00 00 odpowiemy :)


Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: , , , , ,