to jest oferta archiwalna

... ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy stworzyli specjalnie dla Ciebie nową, podobną ofertę. Napisz albo zadzwoń, a na pewno pomożemy!

Polinezja Francuska – Bora-Bora, Raiatea…

3Raj na Pacyfiku!

Polinezja to przepiękny kraj, przepiękne plaże, gdzie krajobraz tworzy połączenie Karaibów i Seszeli w jedno. Jedno z najładniejszych miejsc i plaż jest na mniej znanej niż Tahiti czy Bora Bora wyspie Taha’a. Pływanie wokół atoli sprawia niesamowite wrażenie, a turkus wody razi wręcz po oczach.

Termin: 11 marca 2014 do 28 marca 2014
( data +/- jeden dzień ze względu na połączenie lotnicze) 14 dni na katamaranie.
Katamaran – Nautitech 44 lub Orcana 44, (4 kabiny 2 osobowe z łazienkami) wyposażenie – klimatyzacja, generator prądu, odsalarka, ponton z silnikiem itp.

Cena 14 dni na katamaranie – 1970 euro/osoba , zawiera -miejsce na jachcie w klimatyzowanej dwuosobowej kabinie z łazienką, transfer z lotniska i na lotnisko na miejscu, pościel, ręczniki, sprzęt do nurkowanie ABC, ponton z silnikiem, grill, realizacja programu, lokalny podatek, sprzątanie po rejsie, ubezpieczenie kaucji za jacht.

Cena nie zawiera ubezpieczenie indywidualnego, przelotu, opłat portowych, opłat za paliwo, wyżywienia
Przeloty to około 24 godziny, relacja Warszawa/Wrocław/Berlin – Paryż – (międzylądowanie Los Angeles USA) – Polinezja Thaiti i dalej – Raiatea ( około 45 minut). Cena biletu przez Nową Zelandię to obecnie ok. 6800-7000 bez konieczności posiadania wizy ! Przelot będziemy organizować tak aby był optymalny, może uda się znaleźć coś jeszcze taniej przez Australię.


Koszt wyżywienia i opłat portowych to około 200 euro – składka na miejscu do kasy jachtowej rozliczana po rejsie.
Potrzebna wiza do USA (jeśli przelot przez USA).
Reasumując koszty:
1970 euro, +200 euro +7000 zł ( może być niższa jeżeli uda się znaleźć tańsze połączenie)
Zaliczka 1200 euro ( kurs zakupu waluty w dniu przelewu w banku w którym dokonywany jest przelew) lub wpłata w euro. Ilość miejsc bardzo ograniczona, o wyborze kabiny decyduje kolejność zgłoszeń.

Rezerwacje jachtu rozpoczniemy wówczas gdy będzie kompletna załoga, jeżeli nie będzie kompletu załogi gwarantujemy 100% zwrotu zaliczki.

Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: , ,