Safari z Polakami na Palau – 21-28.05.2017

palau

Termin: 21-28.05.2017

Cena: od 3335 USD

Palau to państwo wyspiarskie obejmujące ponad 200 wysp i wysepek zbudowanych przez rafy koralowe i skały wulkaniczne. Widowiskowa, zielona o kształcie grzyba wyspa to fenomenalne i jedno z najbardziej spektakularnych miejsc nurkowych na świecie. Różnorodność fauny i flory morskiej, dziewicze rafy, pionowe skały, studnie i korytarze głębinowe oraz ogromna populacja rekinów rafowych skupia całą masę biologów morskich i oceanografów.

Zapraszamy na trasę „Best of Palau” na pokładzie świetnej łodzi Palau Aggressor II – podczas siedmiu nocy safari mogą Państwo zobaczyć wraki z II Wojny Światowej, liczne rekiny rafowe, ławice ryb, miękkie korale i wiele innych. I wszystko w komfortowych warunkach, syci od pysznych posiłków.

O łodzi Palau Aggressor II:

06f9b54aedf9e7649e3c6a2cbac0c0b4

Jak na wszystkich łodziach z floty Aggressor, obsługa jest na najwyższym poziomie. Na tych łodziach hasło przewodnie to Drink, Eat and Dive, czyli jedz, pij i nurkuj.

Każda kabina ma prywatną łazienkę i klimatyzację. Statek wyposażony jest w jaccuzi, salon, łóżka pokładowe, ocieniony słoneczny pokład z fotelami, bar, grill. Kabina Deluxe – 8 kabin (nr 1-8) z oknami, posiadają łóżko typu queen i pojedyncze łóżka, łazienka z prysznicem, indywidualna klimatyzacja, suszarka, położona na pokładzie nurkowym. Kabina Double – 1 kabina (nr 9), mniejsza niż pozostałe, posiada podwójne i pojedyncze łóżko, łazienka z prysznicem, indywidualna klimatyzacja, suszarka, położona na pokładzie nurkowym.

Pokład nurkowy jest bardzo przestronny, a drabinki bardzo wygodne do wychodzenia z wody. Po nurkowaniu możecie się opłukać w słodkiej wodzie, będą na Was czekały ciepłe ręczniki do wytarcia się. Do dyspozycji zbiorniki z wodą do płukania sprzętu oraz specjalny stół dla fotografów i filmowców.

Na jachcie oferowana jest różnorodność kuchni amerykańskie, grill, kuchnia lokalna.Flota Aggressor jest marką samą w sobie i zdecydowanie uwielbia rozpieszczać nurków z całego świata. Ogromna ilość jedzenia, przekąsek, napoje bez ograniczeń, nurkowania bezdekomprezyjne wg. chęci (średnio uczestnicy robią 5 nurkowań dziennie), a po nurkowaniach gratisowe piwo i wino. Obsługa Aggressorów lubi rozpuszczać uczestników safari i dbać, żeby im niczego nie brakowało.

Cena zawiera:

Zakwaterowanie na statku
Aż do 4-5 nurkowań dziennie w zależności od miejsca  (5,5 dni nurkowych), także nocne nurkowania
Butle, balast, opiekę przewodników nurkowych
Wszystkie posiłki i przekąski (specjalna dieta na zamówienie), napoje bezalkoholowe, lokalne piwo i wino
Podstawowe ubezpieczenie KL i NNW

Cena nie zawiera:

przelotu (wyceniamy w momencie rezerwacji)
transferu z hotelu 5 USD lub lotniska 15 USD w 1 stronę
opłat parkowych
ubezpieczenia nurkowego od 10 PLN za dzień
opcjonalnego Nitroxu: 100 USD za safari 7 dni, 150 USD za safari 10 dni
ostatniej kolacji w ostatni wieczór rejsu – ostatnia kolacja to jedyny posiłek, który nie jest wliczony w cenę rejsu. Załoga proponuje lokalną restauracje i organizuje transport

Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: , , ,