to jest oferta archiwalna

... ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy stworzyli specjalnie dla Ciebie nową, podobną ofertę. Napisz albo zadzwoń, a na pewno pomożemy!

Palau – wyprawa grupowa

clipboard01Limit miejsc 10

Zapraszamy na majówkę na Palau. Wylot tuż po Wielkanocy, powrót po „długim weekendzie”. 2 tygodnie w raju.

Nurkowania: Palau jest przepięknym archipelagiem, dostarczającym okazji do obejrzenia różnorodnych typów nurkowań – od jaskiń i stromo opadających ścian, poprzez tunele, kanały i kolorowe rafy do wraków z II wojny światowej włącznie. Doskonała przejrzystość i tropikalne temperatury czynią to miejsce jednym na najciekawszych nurkowisk świata.

Palau oferuje nurkowanie dla każdego poziomu wyszkolenia zarówno dla początkujących jak i bardziej doświadczonych nurków.
Żyje tu ponad 1500 gatunków ryb oraz 700 gatunków koralowców, kilkakrotnie więcej niż w popularnym Morzu Czerwonym.
Duża liczba oceanicznych drapieżników zatrzymuje się na archipelagu na polowania: rekiny, delfiny, duże tuńczyki, ławice barakud, lucjanów, manty, żółwie.

Odwiedzimy najbardziej popularne nurkowiska Palau, między innymi Blue Corner, ktory jest uważany za miejsce koncentrujące niezwykłą różnorodność gatunków a także Big Drop Off, jedną z najlepszych ścian do nurkowania na świecie. German Channel, gdzie regularnie widuje się manty oraz Rock Islands z ponad 75 wrakami z II wojny światowej pod wodą oraz odludnymi, rajskimi plażyczkami na lądzie.

Na lądzie popłyniemy na całodniową wycieczkę kajakową – zwiedzimy malownicze zatoki, wypoczniemy na dzikich plażach i zjemy pyszny lunch. W drugi dzień zwiedzimy wyspę Babeldaob, w programie do uzgodnienia: punkty widokowe, wodospady, miejsca kultu dawnych plemion, zabytki z czasów II wojny światowej.
Resztę czasu zwyczajnie przeleniuchujemy lub zorganizujemy coś spontaniczne – wypożyczymy jeepa i pojeździmy po okolicy.

Hotel: Zamieszkamy w hotelu Palau Plantation Resort 4* – bungalowach otoczonych tropikalną zielenią. Spędzimy tam 10 noclegów.

W drodze na Palau zatrzymamy się na 2 dni w Tajpei, stolicy Tajwanu, gdzie zwiedzimy najpiękniejsze obiekty: „Wieżowiec 101” do niedawna najwyższy budynek na świecie, świątynię Konfucjusza, muzeum Pałacu Cesarskiego, gdzie można zobaczyć jak wyglądał pałac cesarza Chin.

wyjazd-na-nurkowanie-na-palau-12
Program wyjazdu:
Data    Opis    Wyżywienie
27-kwi-11 Wt    Wylot z Polski.
28-kwi-11 Śr    Przylot do Tajpei. Nocleg.
29-kwi-11 Cz    Zwiedzanie miasta. Nocleg.    S
30-kwi-11 Pt    Wylot na Palau.    S
01-maj-11 So    Dzień nurkowy 1    S/L
02-maj-11 N    Dzień nurkowy 2    S/L
03-maj-11 Pn    Wycieczka lądowa    S/L
04-maj-11 Wt    Dzień nurkowy 3    S/L
05-maj-11 Śr    Dzień nurkowy 4    S/L
06-maj-11 Cz    Dzień nurkowy 5    S/L
07-maj-11 Pt    Wycieczka kajakowa    S/L
08-maj-11 So    Wypoczynek.    S
09-maj-11 N    Wypoczynek.    S
10-maj-11 Pn    Wylot do Polski.    S
11-maj-11 Wt    Przylot do Polski

Cena: 2390 USD + przelot ok. 5300 PLN
Cena zawiera: 2 noclegi w Tajpej, 10 noclegów na Palau w resorcie 4* Palau Plantation. 5 dni nurkowych (10 nurkowań): powietrze 12 l butla, balast, opieka lokalnego przewodnika i polskiego instruktora, transfer z/do hotelu. Wycieczka lądowa całodniowa (program do uzgodnienia). Wyżywienie wymienione w programie: S-śniadanie, L-lunch.
Cena nie zawiera: przelotu ok. 5300 PLN, wyżywienia innego niż wymienione, transferów i biletów wstępu podczas zwiedzania Tajpei.
________________________________________
Informacje praktyczne:
Język urzędowy: Angielski i Palau
Strefa czasowa: GMT + 9
Waluta: Dolar Amerykanski. Karty kredytowe sa honorowane w Koror w wiekszych sklepach i hotelach.
Klimat: na palau panuje gorący klimat tropikalny pora deszczowa występuje od końca czerwca do sierpnia,  onajbardziej sucho jest natomiast od stycznia do marca. Srednia roczna temperatura wynosi 28 st C
Wiza turystyczna wydawana jest bezplatnie na 30 dni na lotnisku. Paszport musi byc wazny co najmniej 6 misiecy. Pobierana jest oplata „klimatyczna” 15 USD przy wjezdzie i 20USD oplaty wyjazdowej.
Uslugi medyczne: są 2 prywatne kliniki oraz szpital panstwowy. Belau National Hospital posiada komorę hiperbaryczną.

Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: