Meksyk – tani pakiet 2 tyg

cenoty2.jpgWyjazd jest przeznaczony dla nurków, a także zwykłych turystów, dla nikogo nie zabraknie atrakcji. W trakcie pobytu zobaczymy wspaniałe miejsca – Chichen Itza, Tulum oraz jako opcja rewelacyjny park X-caret. Proponujemy aż trzy rodzaje nurkowań – w Riviera Maya, w parku narodowym National Marine Park of Cozumel (rafa przy wyspie Cozumel jest drugą pod względem długości rafą na świecie) oraz w Cenotach.

Proponujemy zakwaterowanie w kilku opcjach wyżywienia:
– bez wyżywienia – w samym hotelu i obok jest dosłownie 100 knajpek, w których można codziennie jeść inne posiłki  za 1-5 USD
– all inclusive z wyżywieniem w restauracji w hotelu ze szwedzkim bufetem: śniadania, lunch i obiadokolacje oraz bar na plaży, lokalne napoje bez alkoholowe i alkoholowe i wino lokalne
– all inclusive premium, z możliwością z korzystania z 5 restauracji w tym ze szwedzkim bufetem oraz restauracje z daniami a’la carte, lokalne napoje bez alkoholowe i alkoholowe oraz dodatkowo napoje premium w tym: Absolut & Grey Goose Vodka, Appleton i Baccardi Rum, Tanqueray i Beefeater Gin, J.W. Black Label, Buchannans i Chivas Regal Whisky, Añejo 1800 i Don Julio Tequilas, premium Liqueurs, Brandies, Cocktails oraz piwo.

Zobacz relacje z poprzedniego wyjazdu

Dla chętnych będzie możliwość wyjazdu do Belize i nurkowania w słynnym Blue Hole. Są także zaplanowane dni na totalne byczenie się na plaży, wałęsanie po okolicy i zakupy. Planujemy zakwaterowanie w centrum Playa del Carmen w hotelu z basenem. Hotel jest skromnie wyposażony, ale czysty. W każdym pokoju są dwa duże łóżka o szerokości 140 cm oraz łazienka z prysznicem z ciepłą wodą. Hotel położony jest przy sławnym deptaku „Avenida Quinta„. Dla chętnych istnieje możliwość zakwaterowania w hotelu o wyższym standardzie, także z opcją All Inclusive.

PROPONOWANY PLAN WYJAZDU

1 dzień – wylot z Polski, lądowanie w Cancun, transfer do hotelu El Tukan Hotel and Beach Club –  opis i zdjęcia hotelu

2 dzień – nurkowie ruszają do roboty, wykonujemy pierwsze nurkowanie na rafie lokalnej. Najczęściej już pierwszego dnia można spotkać żółwie.

3 dzień – nurkowanie w Playa del Carmen

4 dzień – nurkowanie na Cozumel

5 dzień –  wycieczka do Tulum – jedyne miasto Majów zbudowanie na wybrzeżu.

6 dzień – CENOTY po raz pierwszy – na to każdy czeka…

7 dzień – CENOTY po raz drugi

8 dzień – dzień wolny na plażowanie, zakupy, wałęsanie się po okolicy

9 dzień – wycieczka do Chichen Itza

10 dzień – CENOTY raz jeszcze, dla tych, którzy będą mieli już dosyć Cenotów (będą tacy??) istnieje możliwość zmiany na Cozumel.

11 dzień – dzień wolny na plażowanie, korzystanie z uroków okolicy, dla chętnych wyjazd do Belize na nurkowanie w Blue Hole

12 dzień – opcjonalna wycieczka do X-caret jednego z najpiękniejszych parków na świecie. Park ma bardzo zróżnicowane atrakcje: akwarium, jazda konna, pokazy delfinów, wylęgarnia i hodowla żółwi, ogród motyli oraz orchidei. Dla wielu osób atrakcją jest pływanie w podziemnej rzece, wieczorem impreza pożegnalna. Cena biletu: 69 USD/os. – pakiet podstawowy bez posiłku, Cena biletu: 99 USD/os. – Xcaret Plus z poszerzonym pakietem i posiłkiem.  Cena nie zawiera transportu.

13 dzień – ostatnie promyki słońca, pożegnanie z Meksykiem, wylot

14 dzień – przylot do Polski

CENA PAKIETU POBYTOWEGO W MEKSYKU

Cena dla osoby nurkującej: 1950 USD
Cena dla osoby nienurkującej: 1550 USD

 

Zarezerwuj pakiet, zadaj nam pytanie lub zadzwoń 22 614 00 00 odpowiemy natychmiast

Podaj planowany czas wyjazdu, prześlemy aktualny stan miejsc oraz proponowane przeloty

Cena obejmuje:

* transfery
* zakwaterowanie w hotelu za dopłatą możliwe all inclusive z wyżywieniem ze szwedzkim bufetem lub all inclusive premium, dodatkowo z daniami w karcie i napojami premium
* napoje między nurkowaniami
* pakowany lunch do Cenotów
* wycieczkę do Chichen Itza
* wycieczkę do Tulum
* 4 nurkowania w Riviera Maya
* 2 nurkowania na Cozumelu, w cenie także przepłynięcie na Cozumel
* 6 nurkowań w Cenotach
* wypożyczenie latarek do Cenotów
* bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
* wypożyczenie butli i balastu
* napełnianie butli powietrznych
* transport do miejsc nurkowych
* przewodnika nurkowego
* opiekę rezydenta
* zabezpieczenie medyczne
* lokalne podatki

Cena nie obejmuje:

* przelotu, opłat lotniskowych i paliwowych (3200 – 4500 PLN – do ustalenia w dniu rezerwacji – konieczne podanie imion i nazwisk)
* obowiązkowego ubezpieczenia (od 3,25 PLN za dzień)

Podaj planowany czas wyjazdu, prześlemy aktualny stan miejsc oraz proponowane przeloty

Sprawdziłam na własnej skórze, że Meksyk jest super, przekonaj się i Ty!

Victoria Iwanowska

Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: , , , , , ,