Meksyk – safari nurkowe

mexico-baja-nurkowanie-safari-nurkowe-1.jpgNowa trasa pozwala na eksplorację dotąd nieznanego kierunku dla łodzi safari.

Socorro – archipelag zwany Meksykańskim Galapagos. Dom dla dużych ryb i dużych wrażeń. Często można spotkać tutaj ogromne manty, a także grupy Hammerheads, White Tip Sharks, Silver Tip Sharks, Galapagos Sharks, delfinów butlonosych oraz tuńczyków. Ta trasa jest dostępna od połowy stycznia do połowy czerwca.

Guadalupe – nurkowanie przy wyspie Guadelupa jest dokonywane w przestronnych klatkach, gdzie można obserwować Great White Sharks. Trzy klatki opuszczane na kilka – kilkanaście metrów mieszczą wygodnie 3 – 4 nurków naraz.  Ta trasa jest dostępna od połowy czerwca do połowy listopada.

W zatoce Magdalena Bay możesz spotkać się twarzą w twarz z szarymi wielorybami (Gray Whales) oraz z ich młodymi. Spotkania obywają się z łódek. Wieloryby często podpływają do łodzi. Miej gotową kamerę lub aparat, aby uwiecznić ich wynurzenia i wyskoki. Ta trasa jest dostępna w listopadzie i grudniu.

>>> wyszukaj safari w Meksyku <<<

Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl