Borneo Divers Mabul Resort

borneo-zakwaterowanie15.jpgNasza baza jest położona przy przepięknej piaszczystej plaży w Mabul. Cały resort został przystosowany specjalnie dla nurków. Drewniane domki zbudowane w lokalnym stylu, zostały wyremontowane i dostosowane do standardu deluxe. Klimatyzowane pokoje z własnymi łazienkami są wyposażone w duże podwójne łóżka lub też pojedyńcze. Do dyspozycji gości jest centrum konferencyjne oraz basen, a na plaży można skorzystać z masaży. Restauracja serwuje potrawy lokalne, europejskie oraz chińskie i japońskie. Wieczorami odbywają się występy zespołu folklorystycznego oraz karaoke. Na terenie resortu dostępny jest bezpłatny bezprzewodowy internet.

Nasza baza jako pierwsza powstała na Sipadanie, ale w ramach ochrony wszystkie bazy wyprowadziły się z tej wyspy. Aktualnie nasza baza została przeniesiona na pobliską wyspę Mabul. Na Boreo oferujemy nurkowania w najlepszych miejscach: na Sipadanie, Mabul i Kapalai.

Nurkowanie na Sipadanie:

Sipadan jest uznawany za jedno z najlepszych miejsc nurkowych na świecie. Dobra przejrzystość ciepłej wody ukazuje olbrzymią ilość okazów podwodnych. W czasie typowego dnia nurkowego na Sipadanie można zobaczyć conajmniej 50 zielonych żółwi, tuzin rekinów, skupiska barakud, jacks, Fusaliers and Batfish. Słynne miejsca to m.in. Barracuda Point oraz Turtle Cavern ze spektakularnymi ścianami i jaskinią ze stalktytami i stalagmitami.

Nurkowanie w Mabul:

Raj dla miłośników fotografii podwodnej. To zupełnie inne miejsce nurkowe niż ściany na Sipadanie. Wody otaczające Mabul są płytkie i na piaszczystym podłożu można spotkać ogromną ilość okazów: slimaki nagoskrzelne, oktopusy, krewetki, kraby, węgorze, Flambouyant Cuttlefish, Mandarin Fish, koniki morskie, Pipefish.

Nurkowanie na Kapalai to niezwykłe okazy macro.

Cena za zakwaterowanie i nurkowanie: 180 euro za noc
Cena dla osób nienurkujących: 140 euro za noc

Cena zawiera:
– transfer z lotniska na wyspę Mabul
– zakwaterowanie w domku na Mabul Island w pokoju deluxe
– 3 posiłki dziennie + przekąski i napoje w centrum nurkowym (bez napojow alkoholowych i gazowanych)
– 3 nurkowania dziennie na Mabul, Kapalai, Sipadan, Si Amil oraz Mantabuan Island z przewodnikiem
– dodatkowe nielimitowane nurkowanie na rafie lokalnej
– balast, butle
– internet bezprzewodowy
– ubezpieczenie organizatora turystyki

Cena nie zawiera:
– przelotu (wycenimy wg. indywidualnych potrzeb)
– ubezpieczenia turystyczno nurkowego od 3,25 PLN za dzień

Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: , , , , ,