to jest oferta archiwalna

... ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy stworzyli specjalnie dla Ciebie nową, podobną ofertę. Napisz albo zadzwoń, a na pewno pomożemy!

Safari Malediwy – weekend listopadowy

malediwy-safari-galileo2.jpgSafari na długi weekend listopadowy 2010 rok, w terminie 8-15 listopada (wylot 7 listopada, powrót 16 listopada).

Galileo został oddany do użytku w 1998r, jest drewnianym jachtem motorowym. Na łodzi znajduje się salon, jadalnia, częściowo zadaszony sun deck z leżakami oraz matami. Na łodzi dostępny jest nitrox za dodatkową opłatą.

Wyposażenie:
Kabiny: dwuosobowe kabin z łóżkami jednoosobowymi, każda wyposażona jest w łazienkę z prysznicem z ciepłą wodą i WC, indywidualną klimatyzację, kabiny z oknami.

Nurkowania:
Dziennie odbywają się dwa do trzech nurkowań z dodatkowej łodzi dhoni.

Miejsca nurkowe:
Odwiedzone zostaną najpiękniejsze miejsca nurkowe na Malediwach. Trasy planowane są w zależności od pogody, sezonu i życzeń gości. Każdego wieczoru jest dokładnie omawiany plan na kolejne dni.

Naszym zdaniem:
Dobry stosunek standardu do ceny, niezła łódź za bardzo dobrą cenę.

Cena safari – 126 EURO za dzień

Cena zawiera:
– powitanie na lotnisku i transfer z/na łódź
– zakwaterowanie w klimatyzowanej kabinie z oknem, łazienka z prysznicem z ciepłą wodą, ręczniki
– wyżywienie FB, śniadanie i lunch w formie bufetu.
– herbatę, wodę i kawę dostępne przez cały czas
– 17 nurkowań w czasie rejsu 7-dniowego (w tym check-dive i nurkowanie nocne) i 35 nurkowań w czasie rejsu 2-tygodniowego (w tym check-dive i drugie nurkowanie nocne)
– butle 12- litrowe aluminiowe DIN/INT, balast, dodatkową łódź, instruktora i przewodnika
– sprzęt do łowienia ryb
– wizytę na lądzie i piknik na niezamieszkałych wyspach (uzależnione od pogody i trasy)
– ubezpieczenie podstawowe KL, NNW

Cena nie zawiera: przelotu (ok. 3500 PLN), napojów, opłaty dziennej 8 euro pobieranej na łodzi, dopłaty do ubezpieczenia nurkowego, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i od chorób przewlekłych, zwyczajowych napiwków, opłaty lotniskowej 12 USD, podatku 56 euro za osobę płatnego na łodzi, nitroxu 5 euro za butlę, dopłaty paliwowej 6 euro za osobę za dzień w przypadku, gdy cena za baryłkę przekroczy 100 USD,

Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl