Victoria podpowiada...

toszczególnie ciekawa oferta

dlategobardzo ją polecamNurkowa majówka 2018 z Polakami na Malediwach – 27.04-06.05.2018

majówka 2018 nurkowanie na Malediwach z Polakami: rekin wielorybi

Termin: 27.04.2018-06.05.2018

Cena: od 1590 USD

MALEDIWY to wyspy otoczone niesamowitą rafą koralową. Posiadają jedne z najwspanialszych nurkowisk świata Rekiny wielorybie i manty to typowy widok w terminie naszego wyjazdu. Ponadto wspaniale zachowane rafy, rekiny rafowe, żarłacze szare i ogromna różnorodność życia podwodnego.

Podczas tych co łatwiejszych nurkowań po wewnętrznej stronie atoli będziemy podziwiać wspaniałe formacje miękkich i twardych korali oraz ławice tysięcy kolorowych rybek rafowych.

Ciekawsze wrażenia czekają nas po zewnętrznej stronie atoli, gdzie przy stromych ścianach i silnych prądach spotkamy między innymi rekiny młoty, rekiny rafowe, manty, płaszczki, napoleony, ogromne stada tuńczyków i barakud, zaś na płytszej rafie wspaniałe, wielkie rekiny wielorybie.

Miejsca nurkowe jak South Male i North Male, South Ari i North Ari odwiedzimy podczas tygodniowego safari na łodzi CARINA.

majówka 2018 z Polakami na Malediwach, manta

PROGRAM:

 • 27.04: Wylot z Polski.
 • 28.04: Przylot na wysepkę Hulhule, oddaloną o 10 minut drogi łodzią, od stolicy Malediwów- Male. Zakwaterowanie na łodzi Carina.
 • 28.04- 05.05: Wypływamy na tygodniowe safari. Planujemy 5,5 dni nurkowych, 7 nocy, po 3 nurkowania dziennie. Łódź Carina, którą proponujemy, należy do bardzo komfortowych. Posiada kabiny dwuosobowe, klimatyzowane, podczas rejsu załoga zapewnia pełne wyżywienie i opiekę. Zanurkujemy m. in. na atolach: South Male i North Male, South Ari i North Ari.
 • 05.05: Kończymy safari. Wylot z Male.
 • 06.05: Przylot do Polski.

O łodzi Carina:

Wygodny 33 metrowy wycieczkowiec, który jest uważany za jeden z najlepszych w swojej kategorii na Malediwach. Wyposażenie statku składa się z 10 klimatyzowanych kabin (każda z jednym podwójnym i z jednym jednoosobowym łóżkiem). Każda kabina posiada własną łazienkę z ciepłą i zimną słodką wodą. Na statku znajduje się dobrze wyposażony bar, mamy też deski do surfingu, kajaki no i oczywiście naukę nurkowania dla płetwonurków, która na zamówienie oferuje wszystkie kursy PADI, a także próbne nurkowanie.

Statek posiada wystarczająco dużo miejsca, aby zapewnić Państwa klientom poczucie izolacji i posiadania całego świata dla siebie.

Do dyspozycji nurków są 3 jednostki pływające w czasie całego safari. Pierwszą jest główna łódź mieszkalna, na której goście odpoczywają, spią i spożywają posiłki. Drugą z nich jest dhoni, z której są wykonywane nurkowania. Stwarza to niezwykły komfort nurkowania, gdyż cały sprzęt pozostaje na dhoni po nurkowaniu i odpływa na czas ładowania butli, aby goście nie musieli słuchać hałasu. Łódź przypływa po nurków przed nurkowaniem i zabiera ich na kolejne miejsca nurkowe. Trzecią jednostką pływającą jest zodiak, który wozi na wycieczki na lądzie oraz bezludne wyspy.

Cena zawiera:

 • tygodniowe safari nurkowe na łodzi Carina: zakwaterowanie w dwuosobowych klimatyzowanych kajutach, z pełnym wyżywieniem i napojami w postaci kawy, herbaty i wody, 3 nurkowania dziennie przez 5,5 dnia, butle i balast;
 • transfery z/na lotnisko;
 • opiekę polskiego pilota i instruktora nurkowego oraz lokalnych divemasterów;
 • ubezpieczenie podróżne KL i NNW Signal Iduna.

Cena nie zawiera:

 • przelotu na Malediwy,
 • napojów na łodzi innych niż kawa, herbata i woda,
 • ubezpieczenia nurkowego,
 • napiwku dla załogi,
 • podatku green tax 6 Usd za dzień.
Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: , , , , ,