to jest oferta archiwalna

... ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy stworzyli specjalnie dla Ciebie nową, podobną ofertę. Napisz albo zadzwoń, a na pewno pomożemy!

Kostaryka grupa z Polakami 31.03. – 08.04.2015

tabacon

 

W programie:
* SAN JOSE
* PACUARE RIVER
* ARENAL VOLCANO
* PARK NARODOWY MANUEL ANTONIO
Program
31/03.2015
Przylot/ przyjazd San Jose na Kostaryce. Zakwaterowanie w hotelu.

01/04.2015
Przejazd do rezerwatu rzeki Pacuare. Po briefingu i krótkim szkoleniu fantastyczny rafting po rzece klasy III. Meandry rzeki ze stromymi zboczami, porośnięte gęstą dżunglą, a w niej małpy, leniwce, mrówkojady, egzotyczne kolorowe ptactwo. Po raftingu wypoczynek, spacery do okolicznych wodospadów i naturalnych basenów.

Rafting przeznaczony jest dla osób powyżej 14 roku życia.
Nocleg w hotelu w rezerwacie Pacuare.

02/04.2015
Pobyt w rezerwacie Pacuare. Piesze wędrówki do okolicznych wodospadów i naturalnych basenów, dla chętnych zjazdy na linach (zip line), z lekką adrenaliną dają sposobność do podziwiania dachu dżungli..
Nocleg w hotelu w rezerwacie Pacuare.

03/04.2015
Dla chętnych drugi rafting po rzece Pacuare klasy IV, bardziej ekscytujący i trochę trudniejszy. Wspaniałe widoki, nowe wodospady, niezapomniana przygoda! Kostaryka oferuje jedne z najlepszych na świecie raftingów po rzekach.
Przejazd do Arenal Volcano. Wulkan Arenal do niedawna był najbardziej aktywnym wulkanem w zachodniej części świata. Po wielkiej eksplozji w 1968 roku, wulkan utrzymywał aktywność sejsmiczną aż do 2010 roku. Obecnie jest w fazie uśpienia, zmienić się to może jednakże w przeciągu kilku miesięcy lub lat. Wspaniały widok na stożkowy wulkan w części pokryty zastygniętą lawą zapiera dech, do tego naturalne gorące źródła, wodospady, egzotyczna fauna i flora otaczającej dżungli dopełnia wspaniałość tego miejsca!

04/04.2015
Trekking na Chato Hill, wygasły wulkan tuż obok wulkanu Arenal. Koniec wędrówki nastąpi przy pięknym wodospadzie La Fortuna. Po przerwie odpoczynek w gorących źródłach Ecotermals lub innych.
Nocleg w hotelu w regionie Arenal.

05/04.2015
Przejazd do Parku Narodowego Manuel Antonio, położonego nad wybrzeżem Pacyfiku. Zakwaterowanie w pobliżu Quepos. Wspaniała plaża, piękny resort i dżungla.

06/04.2015
Relaks na plaży.

07/04.2015
Trekking w głąb dżungli na terenie Parku Narodowego Manuel Antonio. Egzotyczne ptactwo, motyle, orchidee, leniwce i wiele innych. Po wycieczce relaks na plaży.

08/04.2015
Przejazd na lotnisko, wylot z San Jose.

Termin: 31.03.2015 – 08.04.2015
Cena za osobę dorosłą od: 1800 USD

Cena zawiera:
– zakwaterowanie ze śniadaniem w dwuosobowych pokojach;
– przejazdy prywatnym transportem;
– pierwszy rafting;
– trekkingi;
– kąpiele w gorących źródłach;
– wstępy do parków;
– opiekę polskiego oraz lokalnego przewodnika;
– ubezpieczenie Signal Iduna KL i NNW.

Cena nie zawiera:
– przelotu;
– wyżywienia oprócz śniadań;
– drugiego raftingu;
– opcjonalnych wycieczek, np. nurkowych/snorkelingowych.
– podatku na lotnisku 29 USD;
– opłat wjazdowych/ wizowych.

Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: