to jest oferta archiwalna

... ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy stworzyli specjalnie dla Ciebie nową, podobną ofertę. Napisz albo zadzwoń, a na pewno pomożemy!

Wyjazd na Galapagos w polskim towarzystwie

galapagos_nurkowanie-5Termin safari: 21 – 28 listopada 2013

Zapraszamy do dołączenia do safari w polskim towarzystwie.

Przeloty mogą być dostosowane do preferencji uczestników, można lecieć na samo safari lub też dołożyć zwiedzanie Ekwadoru lub też przerwę na pobyt np. w Nowym Jorku.

Cena za os w kabinie Deluxe 5195 USD, za os w kabinie Master 5395 USD

Zobacz opis i zdjęcia łodzi oraz trasy http://www.safari.tanienurkowanie.pl/galapagos/galapagos_aggressor/oferta-6989.html

Archipelag Galapagos to magiczny świat do którego wkroczycie już po pierwszych krokach po wyjściu z samolotu! Zachwyt wyspami Galapagos na pewno będzie trwać przez cały pobyt. Galapagos jest wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i jest drugim co do wielkości morskim rezerwatem na świecie.

Przy wyspach Volf i Darwin, spotkasz morsy, pingwiny, olbrzymie manty, złote płaszczki i wiele rodzajów rekinów. Od grudnia do maja trwa sezon na manty, a od czerwca do listopada sezon na rekiny wielorybie, rekiny młoty cały rok.

Wspaniała widoczność, cała gama niepowtarzalnych rekinów wliczając rekina młota. Wyspy Galapagos leżą na Pacyfiku, 1000 km od zachodniego wybrzeża Ekwadoru. Archipelag jest najbardziej znany dzięki Teorii Ewolucji Karola Darwina.

Wyspy Galapagos położone są w strefie klimatu subtropikalnego. Do niedawna wyraźnie można było rozróżnić dwie pory suche i dwie deszczowe, ale zjawiska takie jak El Nino spowodowały znaczne zaburzenia tego cyklu i dzisiaj pogoda jest niestety dużo mniej przewidywalna.

W okresie od sierpnia do listopada jest największe prawdopodobieństwo spotkania rekinów wielorybich i ten okres uważa się za najlepszy do nurkowania na Galapagos. Nurkowanie na Galapagos to niepowtarzalne przeżycie i okazja spotkania przede wszystkim gatunków paleologicznych: ławic rekinów młotów, rekina wielorybiego, orleni, delfinów, mant, lwów morskich a nawet pingwinów oraz morskich jaszczurek. Zdecydowanie jedno z najbardziej fascynujących miejsc nurkowych na świecie.

Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: