Snorkling z rekinami wielorybimi 3 dni

filipiny32.jpgProponujemy pobyt w miejscu, gdzie jest najwięcej rekinów wielorybich na świecie – w Donsol, Sorsogon. Rekiny wielorybie są największymi rybami na świecie i osiągają długość 18 metrów. Woda przy Donsol jest bardzo bogata w plankton, który jest głównym pożywieniem whale shark. Z tego powodu grupy rekinów wielorybich przypływają na kilka miesięcy. Można podczas jednego dnia spotkać nawet 15 okazów.

Program pobytu

(do programu należy dodać czas przelotu na Filipiny)

Dzień 1

Przylot do Legasipi city, transfer 1 godzinę do słynnego na cały świat Donsol, miejsca, gdzie można spotkać rekiny wielorybie. Po odprawie  i lunchu jesteśmy gotowi na spotkania z rekinami wielorybimi, na które poświęcamy resztę dnia. W czasie poszukiwań rekinów wielorybich będziemy mieli na pokładzie 1-2 osoby poszukujące rekinów na powierzchni, podczas gdy whale sharks jedzą plankton. Po odnalezieniu rekinów wielorybich podpłyniemy na bliskie spotkanie z tymi największymi rybami na świecie. Po atrakcjach kolacja i czas wolny.

Dzień 2

Snorkling z whalesharks, lunch i kolacja w restauracji.

Dzień 3

Transfer klimatyzowanym busem na lotnisko i wylot do Polski.

Zarezerwuj pakiet, zadaj nam pytanie lub zadzwoń 22 614 00 00 odpowiemy natychmiast

mapa-filipiny.jpgCena pakietu na Filipinach:

Pakiet 3 dni – 395 euro


Cena zawiera:

Zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym z klimatyzacją i łazienką z prysznicem

Pełne wyżywienie (śniadanie, lunch, kolacja, napoje dodatkowo płatne)

Wszystkie transfery busami, jeepami i łodziami

Opiekę przewodników

Opłaty za snorkeling z whale sharks, opłaty WWF

Opiekę rezydenta

Cena nie zawiera: biletu lotniczego Warszawa – Legasipi City – Warszawa z opłatami lotniskowymi (ok. 3100-4500 PLN), obowiązkowego ubezpieczenia (od 3,50 PLN/dzień) dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych, taksy wylotowej ok. 750 peso, napiwków mile widzianych.

whale_shark.jpgDodatkowe informacje:

Minimalna ilość uczestników –  2 osoby.

Program może być zmieniony z różnych powodów – pogody, transportu itd. Nie możemy zagwarantować, że każdy zobaczy te same rekiny wielorybie. To żywe stworzenia żyjące na wolności i zdarza się, że nie przepływają dokładnie w tym momencie, w którym byśmy chcieli.

Elektryczność – standard amerykański 220 V.

Temperatura wody około 28 stopni, wskazane są pianki 3-5 mm.

Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: , , ,