Moalboal

moalboal-nurkowanie-10Moalboal

Moalboal to małe miasteczko na wyspie Cebu, położone 15 minut łodzią od słynnego miejsca nurkowego Pescador Island. W tym regionie można nurkować przy ścianach, a także w tunelu zwanym Cathedral i spotkać ławice ryb, wspaniałe makro, żółwie, a nawet rekiny wielorybie.

Kasai Village Beach Resort

Hotel jest doskonale usytuowany dla osób lubiących nurkować a także uprawiać inne sporty wodne. Jest również doskonałym miejscem by poznać inne ciekawe zakątki wyspy, a także dla tych który lubią po prostu odpocząć w romantycznym miejscu.

Kasai Village Resort jest hotelem przyjaznym rodzinom z dziećmi i posiada własny mini klubem, gdzie rodzice mogą zostawić swoje pociechy wybierając się na nurkowanie. Dostępna jest także opiekunka.

Hotel posiada 9 pokoi deluxe z widokiem na morze i 4 pokoje deluxe z widokiem na basen. Wszystkie pokoje są przestronne i dostępne z łóżkami king size i/lub dwoma pojedynczymi dla 3 osób dorosłych lub 2 osób dorosłych i 2 dzieci. Wszystkie pokoje mają balkony, a także w pełni wyposażone. Znajdują się w nich mini bary, klimatyzacja, jak również jest dostęp do WI FI. W bazie WI FI jest za darmo.

W hotelu znajdują się także: basen, restauracja, bar, dostęp do internetu jak i telefonu, usługi SPA. Wyżywienie podawane w restauracji jest międzynarodowe, w połączeniu ze smakami azjatyckimi.

 

Ceny przykładowych pakietów (możliwa jest dowolna ilość dni)
Cena dla osoby nienurkującej: 330 euro
Cena dla osoby nurkującej: 715 euro

Cena zawiera:
7 dni / 6 nocy w pokoju dwuosobowym deluxe z klimatyzacją i łazienką
śniadania
transfery z i na lotnisko w Cebu,
5 dni nurkowych (butle, balast, opieka przewodnika nurkowego)
ubezpieczenie NW i KL

Cena nie zawiera:
przelotu (wyceniamy na życzenie)
transferów między innymi resortami (można mieszać pobyty)
opłat za nurkowania w specjalnie chronionych miejscach nurkowych zwanych „sanctuary”, (ok. 1 – 2 euro za nurkowanie – płatne na miejscu)
nitroxu 3,5 euro za butlę lub 25 euro za 10 nurkowań

Zdjęcia z nurkowań w regionie Moalboal:


Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: