Safari z Polakami na Fidżi: grudzień 2017

fidżi

Termin: 02-09.12.2017

Cena: zostanie podana wkrótce

Tygodniowy pobyt na łodzi Fiji Aggressor (dawniej Island Dancer II) podczas którego czeka nas 4-5 nurkowań dziennie na najlepszych rafach na Fidżi – wokół Nigali, Wakaya, Koro i Namenalala. 28- metrowa łódź oferuje miejsce dla 10 nurków w 5 klimatyzowanych kabinach, wyposażonych w łazienkę i toaletą. 4 kabiny Deluxe (małe podwójne łóżko i łóżko pojedyncze) znajdują się na dolnym pokładzie. Kabina Master (duże podwójne łóżko) na pokładzie głównym.

Archipelag Fidżi, nazywany nieoficjalnie „stolicą świata miękkich koralowców”, posiada świetne, bajecznie kolorowe miejsca nurkowe, gdzie podziwiać można korale we wszystkich kolorach tęczy, na których występują praktycznie wszystkie gatunki ryb mieszkających na rafach świata. Tak duża liczba wysp i wysepek, powoduje, że jedynym słusznym sposobem zobaczenia najlepszych miejsc nurkowych jest właśnie safari, na które SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

O łodzi Fiji Aggressor:

Fiji Aggressor jest idealną łodzią dla osób lubiących kameralny wypoczynek, maksymalna ilość gości to 10 osób. Jacht jest zbudowany w myślą o wspaniałym wypoczynku gości z dbałością o najwyższy standard obsługi oraz bezpieczeństwo gości. Dostępny jest duży pokład słoneczny oraz wyposażony w prysznice i stoły do aparatów fotograficznych pokład nurkowy.

 

Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: , , , , ,