Safari z Polakami w Egipcie – 31.03-07.04.2017 ZOSTAŁO 5 MIEJSC!

04

Termin: 31.03-07.04.2017

Cena: od 919 EUR

Zostało tylko 5 miejsc na świetnym safari po Morzu Czerwonym! Wspaniała łódź Emperor Elite zabierze Państwa na trasę safari South and St. Johns.

Silver6

Przybliżony plan safari:

Trasa na najbardziej wysuniętych na południe rafach koralowych, od Marsa Ghalib na rozległym systemie raf Fury Shoals i St John’s. Na Fury Shoals nurkujemy na Shaab Claude ze słynnymi przesmykami w rafie i olbrzymimi koralami. W kierunku północnym można zaobserwować rekiny białopłetwe oraz anemony i błazenki. Abu Galawa Soraya zaprasza na fantastyczne rafy ogrody rafowe i wrak prywatnego jachtu pełnego Glass Fish.
Na Shab Sharm podczas nurkowania przy ścianie można spotkać rekiny białopłetwe rafowe, natomiast w blue można czasami zobaczyć rekiny białopłetwe i żarłacze jedwabiste. Żółwie często można znaleźć w południowej części przed wyruszeniem dalej na południe do Wadi Gamal, słynnego ze wspaniałych twardych żółtych korali i zielonych miękkich korali w otoczeniu Angel i Butterly Fish, a także jacks i tuńczyków.

St John’s to bogaty zbiór małych raf oferujących jedne z najbardziej odległych nurkowań w Morzu Czerwonym. Habili Ali oferuje olbrzymie gorgonie i czarne koralowce. Rekiny szare rafowe oraz żarłacze srebrnopłetwe i grupy rekinów młotowatych można spotkać na zachodniej stronie. Habili Gafaar posiada masę miękkich korali, przy których można obserwować ławice snapperów, Butterly Fish i barakuy. Manty, rekiny szare rafowe i żarłacze srebrnopłetwe można zaobserwować w błękicie morza.

A to nie wszystko!

O łodzi Emperor Elite:

Emperor Elite to jacht specjalnie zaprojektowany i zbudowany o wysokim standardzie na Morzu Czerwonym. Jest to 38 metrowa łódź, która pomieści na swoim pokładzie maksymalnie 24 osoby.

Na łodzi znajduje się 12 kabin dwuosobowych, w tym 1 większa kabina z podwójnym łóżkiem i 11 kabin z pojedynczymi łóżkami. Każda z kajut wyposażona jest w: łazienkę, suszarkę do włosów, klimatyzację, mini bar, TV LCD, odtwarzacz multimedialny oraz dwa ręczniki dla każdego gościa.

Łódź posiada 3 pokłady słoneczne, w tym 1 zacieniony z wygodnymi kanapami do opalania się i odpoczynku. Ponad to na łodzi znajdują się 2 klimatyzowane salony oraz oddzielna, klimatyzowana jadalnia, gdzie serwowane są dobre posiłki i darmowe wino do kolacji. Do wyposażenia salonu należy TV, DVD, CD player oraz wygodne kanapy. Na łodzi jest ograniczony dostęp do darmowego WiFi.

Pokład nurkowy z platformą do nurkowania posiada: cały sprzęt nurkowy, w tym możliwość wypożyczenia za 150 EUR na tydzień, 4 kompresory i 2 nitroxy oraz sprzęt bezpieczeństwa: zestaw tlenowy, zestaw pierwszej pomocy, kamizelki ratunkowe i tratwę ratunkową, 2 zodiaki i system przeciwpożarowy.

Emperor Elite to łódź safari zaprojektowana specjalnie dla nurków i spełniająca najwyższe standardy. Dołącz do Emperor Elite, zespołu i ekipy dla ciepłych wspomnień na Morzu Czerwonym.

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie na łodzi (ostatnia noc na łodzi lub w hotelu)
 • transfer grupowy w cenie z/do lotniska w wyznaczonych godzinach lub indywidualny za dodatkową opłatą
 • wyżywienie fullboard oraz napoje bezalkoholowe
 • WSZYSTKIE opłaty parkowe
 • 6 dni nurkowych
 • przewodników nurkowych
 • butlę, balast, pas balastowy
 • ubezpieczenie organizatora turystyki
 • Podstawowe ubezpieczenie turystyczne KL, NNW

Cena nie zawiera:

 • przelotu (ok. 1350 – 1550 PLN)
 • napojów alkoholowych
 • opłata za wizę 25 USD
 • ubezpieczenia nurkowego od 10 PLN za dzień
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (3% wartości imprezy)
Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: , , , , ,