to jest oferta archiwalna

... ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy stworzyli specjalnie dla Ciebie nową, podobną ofertę. Napisz albo zadzwoń, a na pewno pomożemy!

Safari Egipt z Polakami 5 – 12.12.2014

Zapraszamy do dołączenia do safari z Polakami – Safari Egipt z Polakami 5 – 12.12.2014

Po kliknięciu na „więcej” można obejrzeć szczegóły trasy, opis i zdjęcia łodzi oraz szczegóły dotyczące ceny. Podaję cenę za osobę w najtańszych kajutach, na większości łodzi można dopłacić do kajut o najwyższym standardzie, np. do suite, w przypadku zainteresowania takimi kajutami, przedstawimy dodatkowe opcje.

Uprzejmie informuję, że istnieje możliwość założenia wstępnej rezerwacji bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Zachęcamy do skorzystania z tego udogodnienia, które daje chwilkę czasu na podjęcie decyzji przy jednoczesnym przytrzymaniu miejsca w na safari i w samolocie.

Zdjęcie Termin Łódź Trasa Cena Link do oferty
2014-12-05 do 2014-12-12
7 dni
Emperor Superior
Emperor Superior (Gold Class) to luksusowy 36 metrowy jacht nurkowy przeznaczony dla maksymalnie 24 osób. Wszystkie kabiny posiadają klimatyzacje oraz łazienki z prysznicem i WC. Dla dodatkowego komfortu i lżejszych bagaży każdy gość otrzymuje dwa ręczniki i szlafrok. Jacuzzi na wolnym powietrzu. NITROX GRATIS.Naszym zdaniem: Emperor Superior to jedna z najbardziej luksusowych pływających po Morzu Czerwonym. Plusem są opłaty parkowe oraz NITROX w cenie, kurs NITROX gratis
Reefs & Wrecks
Reefs & Wrecks = Abu Nuhas, Straits of Gubal, SS Thistlegorm and Ras Mohammed, Ulysses, Rosalie Moeller and others. To safari po Morzu Czerwonym oferuje mieszaną trasę na wrakach i rafach. Odwiedzisz najbardziej imponujące wraki w północnej części Morza Czerwonego, a także wspaniałe rafy.
749 Euro
PROMOCJA
Więcej…

Gdy zdecydują się Państwo na którąś ofertę, proszę o podanie następujących danych uczestników:

imię i nazwisko
data urodzenia
adres zamieszkania
telefon kontaktowy

Po otrzymaniu danych prześlę umowę do podpisu i poproszę o dokonanie wpłaty.

Uprzejmie informuję, że istnieje możliwość wpłaty zaliczki i dopłaty reszty kwoty na 30 dni przed wylotem

Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: ,