to jest oferta archiwalna

... ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy stworzyli specjalnie dla Ciebie nową, podobną ofertę. Napisz albo zadzwoń, a na pewno pomożemy!

Egipt – St. Johns safari w polskiej grupie 19-26.09.2014

Egipt – St. Johns safari w polskiej grupie 19-26.09.2014

St Johns polska grupa

Shaab Marsa Alam, Shaab Sharm, Sernaka Island, Kompleks St Johns, Fury Schoal Claudia, Malahy i ponownie Marsa Alam.

Safari nurkowe St Johns to malownicza podróż rafy leżące w sercu Morza Czerwonego, na pograniczu Egiptu i Sudanu, prowadząca przez jedne z najpiękniejszych miejsc nurkowych Egiptu. Rejs na tej trasie jest bardzo specyficzny. Daje satysfakcję i doświadczonym nurkom i zupełnym nowicjuszom. W przypadku większości miejsc nurkowych można tak dostosować sposób prowadzenia grup, żeby każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania, czuł się dobrze. Jedną z najbardziej malowniczych raf jest Umm Kararim. Pocięta kanionami i grotami, rozświatlana promieniami słońca, załamującymi się na tańczących falach. Po niemal godzinie podwodnego spaceru po korytarzach tej rafy i powrocie na łódź, niektórzy nie dowierzają, że komputery wskazują maksymalną głębokość na poziomie 9-12 metrów. Podobną, aczkolwiek może nieco mroczniejszą postać ma Claudia z jej ogrodami koralowymi i grotami. Wyspa Sernaka skrywa pod otaczającymi je wodami dobrze zachowany wrak statku rybackiego. Inne miejsca dają szansę na spotkanie większych ryb. Dzięki tej różnorodności na St Johns nie sposób się nudzić.

Uprzejmie informuję, że istnieje możliwość założenia wstępnej rezerwacji bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Zachęcamy do skorzystania z tego udogodnienia, które daje chwilkę czasu na podjęcie decyzji przy jednoczesnym przytrzymaniu miejsca w na safari i w samolocie.

Po kliknięciu na „więcej” można obejrzeć szczegóły trasy, opis i zdjęcia łodzi oraz szczegóły dotyczące ceny. Podaję cenę za osobę w najtańszych kajutach, na większości łodzi można dopłacić do kajut o najwyższym standardzie, np. do suite, w przypadku zainteresowania takimi kajutami, przedstawimy dodatkowe opcje.

Zdjęcie Termin Łódź Trasa Cena Link do oferty
2014-09-19 do 2014-09-26
7 dni
Horus Star 2
31 metrowa łódź na poziomie 4*, może pomieścić 24 osoby.Naszym zdaniem: Dobra obsługa, miła atmosfera na łodzi.
St Johns polska grupa
Shaab Marsa Alam, Shaab Sharm, Sernaka Island, Kompleks St Johns, Fury Schoal Claudia, Malahy i ponownie Marsa Alam.
680 Euro Więcej…

 

Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: , ,