to jest oferta archiwalna

... ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy stworzyli specjalnie dla Ciebie nową, podobną ofertę. Napisz albo zadzwoń, a na pewno pomożemy!

Czarnogóra grupowo

czarnogora-1.jpgCZARNOGÓRA, wyjazd grupowy z polskimi instruktorami

Termin pobytu na miejscu 19.09-26.09.2010
(wyjazd z Warszawy 18.09 – powrót 27.09)
Nurkowania 20.09-25.09.2010

Zapraszamy na wakacje nurkowe do przepięknej Czarnogóry. Znajdziecie tu dzikie zatoczki z krystalicznie czystą wodą, wspaniałe połączenie wysokich gór z Adriatykiem, życzliwych mieszkańców i przygodę, którą będziecie wspominać do końca życia!

Dojazd samochodem: Cieszyn-Bratysława-Wiedeń-Maribor-Zagrzeb-Karlovac-Split-Dubrovnik-Tivat, Trasa najdłuższa, ale najwygodniejsza i najszybsza, w większości autostradami, opłaty napotkamy w Słowacji, Austrii, Słowenii i Chorwacji. Jadąc non stop czas podróży to 24 godziny.

Dojazd samochodem i pociągiem. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZEWIEZIENIA AUTA POCIĄGIEM W RELACJI NOVY SAD – BAR. Przejeżdżamy siedząc lub śpiąc odcinek od granicy węgiersko – serbskiej do samego wybrzeża w Czarnogórze. Koszt przewiezienia auto to tylko ok. 30 euro!

Cieszyn-Żylina-Budapest-Szeged-Nowy Sad-Belgrad-Cacak-Bijelo Polje-Podgorica-Tivat Około 1620 km. Na Węgrzech autostrada (M5) , w Serbii odcinek autostrady od granicy węgierskiej do Belgradu. Cieszyn-Żylina (E75), Żylina-Buapeszt (E50/E77), Budapeszt-Szeged-Subotica-Nowy Sad-Belgrad (E75), Belgrad-Cacak-Bijelo Polje (E763), Bijelo Polje-Podgorica-Tivat.

Koszt przejazdu pociągiem z autem w jedną stronę – około 30 Euro za auto, bilet z kuszetką 20 Euro.
Warszawy do stacji Subotica jest ok.900 km a więc ok. 11 godzin jazdy, pociąg jedzie 13 godzin do miejscowości Bar w Czarnogórze.

czarnogora-3.jpgZakwaterowanie:
Apartamenty 4 osobowe z aneksem kuchennym znajdują się na wzgórzu z pięknym widokiem na otaczające góry i morze.  Są nowe, czyste i godne polecenia. Budynek znajduje się w willowej części miejscowości i jest ostatni na wzgórzu, co gwarantuje Wam spokój i odpoczynek.

czarnogora-2.jpgPlaża znajduje się ok. 1500m od apartamentów. Można dojść spacerkiem lub podjechać busikiem, który jeździ co godzinę.

Miejsca nurkowe:
Blisko Zatoki Trašte, w której położona jest Baza znajdują się fascynujące miejsca nurkowe. Głębokość nurkowania waha się od kilku metrów w płytszych zatokach do kilkudziesięciu przy pionowych ścianach.
Napotkać można różnorodne ukształtowanie terenu: wypiętrzone skały, łagodne piaszczyste dna, jaskinie i groty, pionowe ściany, podwodne kaniony. Spotykamy ośmiornice, hiszpańskie tancerki, langusty, kalmary, kraby, wieloszczety i kolorowe ślimaki nagoskrzelne. Pojawiają się również mureny, wielkie kolorowe meduzy, strzępiele, tuńczyki, płaszczki, kolorowe albaneski i czasem delfiny. W niektórych miejscach – starożytne amfory i przepiękne wraki.

czarnogora-5.jpgKtóre miejsca nurkowe Czarnogóry zobaczymy? Z pewnością te najciekawsze:
Wraki: Patrolowiec (gł. 24m) i Tihany (gł. 39m,)
Jaskinie i Podwodne Groty: Błękitna Grota, Jaskinia Syren, Miasto Posejdona, Velika Krekavica i Saletova Pecina – Katedra
Te miejsca naprawdę robią wrażenie

czarnogora-4.jpgCena pobytu 7 dni cena – 350 Euro

Cena zawiera
– pakiet 10 nurkowań w tym: butle, powietrze, balast
– 7 noclegów (8 dni pobytu na miejscu)
– transfer do lokalnych miejsc nurkowych – 2 nurkowania dziennie
– opiekę miejscowego przewodnika oraz instruktora z Polski
– pomieszczenie gdzie można wysuszyć i bezpiecznie przechować sprzęt

Cena nie zawiera:
– dojazdu (samochodem lub samochodem i pociągiem)
– wyżywienia
– sprzętu nurkowego nie wymienionego powyżej

W czasie wyjazdu będzie możliwość zrobienia wybranych kursów oraz specjalizacji z polskim instruktorem.

Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: ,