to jest oferta archiwalna

... ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy stworzyli specjalnie dla Ciebie nową, podobną ofertę. Napisz albo zadzwoń, a na pewno pomożemy!

Belize i Meksyk z Polakami 28.02.-15.03.2015

4Belize i Meksyk z Polakami 28.02. – 15.03.2015

Proponujemy program Belize & Meksyk

Cena dla osoby nurkującej 3399 USD,
Cena dla osoby nienurkującej 1949 USD

+ Przelot ok 3600 PLN z przesiadkami, lub BEZ PRZESIADEK 4350 PLN

Cena obejmuje transfery, zakwaterowanie, nurkowania! Wyżywienie do dokupienia oddzielnie.

Jest kilka rodzajów wyżywienia do wyboru, można wziąć all inclusive, ale można także tanio i smacznie żywić się we własnym zakresie, w Belize większość czasu jesteśmy poza hotelem, wiec będziemy to na miejscu załatwiać, a w Meksyku można wg. wyboru.

Cena obejmuje transfery, zakwaterowanie, nurkowania!

BELIZE program
Mekką dla wielbicieli podwodnych przygód z całego świata jest też Great Blue Hole – widoczna z kosmosu, wielka rozpadlina na Morzu Karaibskim, o średnicy ponad 300 i głębokości 124 m. Na skutek podniesienia się poziomu morza ta niegdyś jaskinia lądowa po zawaleniu się stropu została całkowicie zalana. Obecnie otaczająją turkusowe wody i pierścień żywej rafy 35 m n.p.m. Wzdłuż wybrzeża natrafić można na liczne laguny. Kilkanaście kilometrów dalej ciągnie się łańcuch niewielkich wysepek koralowych (cayes), tworzących barierę koralową. Podczas całodniowej wyprawy łodzią istnieje możliwość nurkowania z płaszczkami, rekinami, żółwiami morskimi i ogromnymi barakudami. Dzięki proekologicznej polityce i stosunkowo niewielkiemu ruchowi turystycznemu udaje się tutaj zachować w stanie nienaruszonym najcenniejsze ekosystemy. Z kolei duża różnorodność etniczna belizeńskiego społeczeństwa sprawia, że to przepiękne państwo Ameryki Środkowej, położone w dodatku na dawnych ziemiach Majów, fascynuje miłośników coraz popularniejszej turystyki kulturowej.

 

3

MEKSYK program

Półwysep Jukatan to jeden z najczęściej odwiedzanych regionów Meksyku. Półwysep może się poszczycić nie tylko wspaniałymi plażami, dogodnym klimatem czy czystą wodą, ale także wieloma atrakcjami przyrodniczymi i historycznymi. To właśnie na półwyspie znajdują się prekolumbijskie kompleksy miejskie jak Chichen Itza czy pełniące funkcję obserwatorium astronomicznego El Caracol. Ruiny dawnych świątyń to pozostałości cywilizacji Majów, stąd nazwanie części wybrzeża Riwierą Majów.

28 marzec – 1 dzień
wylot z Polski, przylot do Meksyku, zakwaterowanie w hotelu El Tukan Beach Club, z wybraną opcją wyżywienia (pierwsza noc przed wyjazdem do Belize sam nocleg)

1 marzec – 2 dzień
transfer do Chetumal, water taxi na San Pedro w Belize, zakwaterowanie w hotelu Banana Beach Resort

2 marzec – 3 dzień
nurkowania lokalne lub na słynnym Blue Hole, zakwaterowanie w hotelu

3 marzec – 4 dzień
nurkowania lokalne lub na słynnym Turneffe Atoll South Elbow, zakwaterowanie w hotelu

4  marzec – 5 dzień
water taxi do Chetumal, po drodze zwiedzenie Tulum (wycieczka do przepięknych ruin miasta Majów malowniczo położonych na karaibskim klifie. Zwiedzanie Świątyni Fresków, Świątyni Zstępującego Boga, Świątyni Wiatru i prekolumbijskich domów mieszkalnych: Dom Kolumn, Dom Halach Uinic, Dom Chultuna, powrot do Playa del Carmen
SPOTKANIE Z GRUPA PRZYLATUJĄCA NA SAM MEKSYK

5 marzec – 6 dzień
wypoczynek w Playa del Carmen, nurkowanie – 2 nurkowania lokalne (na początek)

6 marzec – 7 dzień
wypoczynek w Playa del Carmen, nurkowanie – 2 nurkowania na Cozumelu – na pięknej drugiej co do wielkości rafie barierowej świata

7 marzec – 8 dzień
całodniowa wycieczka w cenie wyjazdu

8 marzec – 9 dzień
wypoczynek w Playa del Carmen, nurkowanie – 2 nurkowania w Cenotach

9 marzec – 10 dzień
wypoczynek w Playa del Carmen, nurkowanie – 2 nurkowania w Cenotach

10 marzec – 11 dzień
wypoczynek w Playa del Carmen, całodniowa wycieczka w cenie wyjazdu

11 marzec – 12 dzień
wypoczynek w Playa del Carmen, nurkowanie – 2 nurkowania w Cenotach

12 marzec – 13 dzień
wypoczynek w Playa del Carmen, nurkowanie – 2 nurkowania w Cenotach

13 marzec – 14 dzień
pełny dzień na wypoczynek w Playa del Carmen

14 marzec – 15 dzień
transfer na lotnisko na wylot do Polski

15 marzec – 16 dzień
Lądowanie w Polsce

Zakwaterowanie Hotel El Tukan Beach and Club 4*

Klienci uwielbiają go za super położenie, możliwość wyboru między różnym rodzajem wyżywienia (polecamy bez wyżywienia),  a także za własny Beach Club na plaży.

Ten niewielki hotel położony jest w centrum Playa del Carmen (ok. 65 km od Cancun) przy głównym deptaku – Piątej Alei. Plaża położona jest w odległości ok. 200 metrów od hotelu (Playa Avenida to jedna przecznica od plaży). Hotel usytuowany  jest w rewelacyjnym miejscu. Z jednej strony, przy samej Playa Avenida, gdzie znajduje sie całe życie nocne, a z drugiej strony w nieco cichszej części, gdzie można odpocząć.

Kompleks hotelowy składa się z kilku budynków obrośniętych bujną, tropikalną roślinnością, która tworzy też centralnie położony ogród. Hotel posiada ze 157 pokojami w budynku głównym i licznych budynkach bocznych (częściowo położonych po drugiej stronie ulicy). Oprócz pokojów standardowych dostępne są także pokoje

Na plaży własny Beach Club z barem. Leżaki i parasole w Beach Club bez opłaty.

2

Nurkowania:

Proponujemy zakwaterowanie w kilku opcjach wyżywienia:
– bez wyżywienia w samym hotelu i obok jest dosłownie 100 knajpek, w których można codziennie jeść inne posiłki za 1-5 USD, Można stołować się w knajpkach na 5 Aleji (drogo) lub taniej w dalszych uliczkach.
– ze śniadaniami (odradzamy, bo można taniej wykupić śniadania na miejscu w tym hotelu lub w okolicznych knajpkach)
– all inclusive z wyżywieniem w restauracji w hotelu ze szwedzkim bufetem: śniadania, lunch i obiadokolacje oraz bar na plaży, lokalne napoje bez alkoholowe i alkoholowe i wino lokalne
– all inclusive premium, z możliwością z korzystania z 5 restauracji w tym ze szwedzkim bufetem oraz restauracje z daniami a’la carte, lokalne napoje bez alkoholowe i alkoholowe oraz dodatkowo napoje premium w tym: Absolut & Grey Goose Vodka, Appleton i Baccardi Rum, Tanqueray i Beefeater Gin, J.W. Black Label, Buchannans i Chivas Regal Whisky, Añejo 1800 i Don Julio Tequilas, premium Liqueurs, Brandies, Cocktails oraz piwo.

Bardzo ciekawą propozycją jest możliwość wyboru między wyżywieniem poza hotelem, zwykłym all inclusive oraz all inclusive Premium, które obejmuje aż 5 różnych restauracji, w tym na plaży. W ramach all inclusive Premium są także markowe alkohole i koktajle.

Można korzystać z basenu, miejsca do opalania, plaży z leżakami i parasolami (bezpłatne dla gości hotelowych).

Dla chętnych możliwa jest dopłata do wyższego standardu zakwaterowania:
– dopłata za pokój deluxe – 99 USD za osobę za cały pobyt

Dla chętnych możliwa jest dopłata do różnego rodzaju wyżywienia:
– ze śniadaniami (odradzamy, bo można taniej wykupić śniadania na miejscu w tym hotelu lub w okolicznych knajpkach) – dopłata – 190 USD za osobę za cały pobyt
LUB:
– all inclusive z wyżywieniem w restauracji w hotelu ze szwedzkim bufetem: śniadania, lunch i obiadokolacje oraz bar na plaży, lokalne napoje bez alkoholowe i alkoholowe i wino lokalne – dopłata – 380 USD za osobę za cały pobyt
LUB
– all inclusive premium, z możliwością z korzystania z 5 restauracji w tym ze szwedzkim bufetem oraz restauracje z daniami a’la carte, lokalne napoje bez alkoholowe i alkoholowe oraz dodatkowo napoje premium w tym: Absolut & Grey Goose Vodka, Appleton i Baccardi Rum, Tanqueray i Beefeater Gin, J.W. Black Label, Buchannans i Chivas Regal Whisky, Añejo 1800 i Don Julio Tequilas, premium Liqueurs, Brandies, Cocktails oraz piwo.
– dopłata – 710 USD za osobę za cały pobyt

Cena obejmuje:
transfery, zakwaterowanie w Playa del Carmen 10 nocy wg. wybranej opcji wyżywienia, 6 dni / 12 nurkowań, w tym: 1 dzień/ 2 nurkowania lokalne, 1 dzień/2 nurkowania na Cozumelu, 5 dni/8 nurkowań w cenotach, 2 całodniowe wycieczki – Rio Lagartos i Chichen Itza.

1

NURKOWANIA: 12 nurkowań w tym:
2 nurkowania lokalne (na początek),
2 nurkowania na Cozumelu – na pięknej drugiej co do wielkości rafie barierowej świata,
8 nurkowań w cenotach. Cenoty są naturalnymi studniami stanowiącymi wejścia do gigantycznego systemu zalanych jaskiń, rozciągającego się pod powierzchnią półwyspu. Jaskinie pełne są stalaktytów i stalagmitów,
a wypełniająca je woda jest krystalicznie czysta, zapewniając nieograniczoną wręcz widoczność. Wszystkie nurkowania odbywają się pod opieką doświadczonego przewodnika, po ściśle wytyczonych trasach i z użyciem latarek. W cenie: transport, przewodnik, wejściówki, balast, butle, światło, kanapki, woda). Cena nurkowania nie zawiera: wypożyczenia sprzętu nurkowego (BCD, automat, pianka – 18 USD za dzień), opłaty za prom na nurkowania na Cozumelu.

2 całodniowe wycieczki:
Rio Lagartos Ek balam – rezerwat ptaków, największa w Ameryce Północnej kolonia lęgowa flamingów.
Chichen Itza – prekolumbijskie miasto założone przez Majów…

Cena dla osoby nurkującej 3399 USD,
Cena dla osoby nienurkującej 1949 USD

+ Przelot ok 3600 PLN z przesiadkami, lub BEZ PRZESIADEK 4350 PLN

Cena obejmuje transfery, zakwaterowanie, nurkowania i wybrane wyżywienie w Meksyku

PRZELOTY:
Planowane godziny i ceny przelotów poniżej, podajemy szacowane ceny przelotów, po podaniu imion i nazwisk zakładamy rezerwacje wstępne i wtedy ceny przelotów są gwarantowane.

PRZELOT BEZPOŚREDNI na 14 nocy na miejscu:
Cena za osobę: 4350 PLN
Planowane godziny przelotu:
28.02.2015 Warszawa 09:00 Cancun 14:40
14.03.2015 Cancun 17:10 Warszawa 10:55+1 lądowanie 15.03.2015

3

Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: , , , , , , , ,