to jest oferta archiwalna

... ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy stworzyli specjalnie dla Ciebie nową, podobną ofertę. Napisz albo zadzwoń, a na pewno pomożemy!

Azory – Najlepszy nurkowy region na Atlantyku 25.06-03.07.2014

AZORY to archipelag wysp wulkanicznych położony na samym środku północnego Atlantyku, 1500 kilometrów od zachodnich wybrzeży Półwyspu Iberyjskiego. Wyspy oblewane ciepłym Golfsztromem, z temperaturą wody dochodzącą  w miesiącach letnich do 24 stopni C, są miejscem  występowania m. in. wielorybów, delfinów, rekinów, mant, płaszczek, barakud i tuńczyków.

Termin:  25.06-03.07.2014
CENA OD OSOBY:  1250 EURO.

Czeka nas mnóstwo atrakcji nurkowych i nie tylko:

OBSERWACJA Z ŁODZI WIELORYBÓW takich jak kaszaloty, płetwale błękitne, sei whales, pilot whales. Łódź pływa okolicach wysp Faial, Pico i Sao Jorge.

NURKOWANIE NA PRINCESS ALICE BANK  jest to słynny region oddalony 80 km od miasta Horta. Występują tu ogromne stada mant i tuńczyków, jack fishe, goupery oraz bonity atlantyckie. Jest to najlepsze nurkowanie na Azorach jak na Atlantyku. Mogą występować tu silne prądy.

NURKOWANIE Z REKINAMI w toni z blue sharkami i rzadziej maco sharkami.

NURKOWANIE WOKÓŁ WYSP FAIAL I PICO. Znajduje się tu koło 20 miejsc nurkowych dobieranych na bieżąco biorąc pod uwagę warunki pogodowe i pływy danego dnia. Pod wodą podczas nurkowań będzie szansa spotkać stada mant, barakud i tuńczyków, jack fishe, goupery oraz bonity atlantyckie.

PROGRAM PODRÓŻY:

25.06.2014
Wylot z Warszawy. Przylot do Lizbony.

26.06.2014
Wylot na Azory, do miasta Horta. Zakwaterowanie w Hotelu Do Canal.

27.06- 02.07.2014
Planujemy pięć dni nurkowych, dwa nurkowania dziennie oraz jeden dzień obserwacji wielorybów z łodzi.
Opcjonalnie będzie można wybrać:
Nurkowanie na Princess Alice Bank.
Nurkowanie z Rekinami.

03. 07.2014
Wylot z Horty. Przesiadka w Lizbonie. Przylot do Warszawy.

CENA ZAWIERA:
– pakiet 5 dni nurkowych, 10 nurkowań;
– 1 dzień obserwacji wielorybów z łodzi;
– 7 noclegów w dwuosobowych pokojach w Hotelu do Canal;
– transfery z lotniska;
– opiekę polskiego pilota i instruktora nurkowego;
– ubezpieczenie Signal Iduna KL i NNW.

CENA NIE ZAWIERA:
– przelotu (koło 2000 PLN);
– noclegu w Lizbonie;
– wyżywienia;
– Opcjonalnych nurkowań:
Nurkowanie na Princess Alice Bank: dopłata 156 Euro.
Nurkowanie z rekinami: dopłata 86 Euro.

Dla Fotografów i Filmowców mamy możliwość otrzymania zezwolenia Regionalnego Ministerstwa d.s. Morskich na NURKOWANIE Z WIELORYBAMI.

– Dopłata do pakietu wynosi: 650 Euro.

W pakiecie są wówczas 3 dni nurkowe z wielorybami, następnie 3 dni nurkowań lokalnych.

Zakwaterowanie w hotelu do Canal 4* na wyspie Faial

Czterogwiazdkowy hotel do Canal znajduje się w miejscowości Horta na wyspie Faial. Jest oddalony o zaledwie 100 metrów od plaży i oferuje panoramiczne widoki na szczyt Pico i zatokę.

Dźwiękoszczelne pokoje są jasne. Zdobią je nowoczesne meble z drewna. Wyposażenie pokoi obejmuje również telewizję satelitarną i łazienkę z suszarką do włosów. W ramach powitania Goście otrzymują świeże owoce i butelkę wody mineralnej.

W hotelu dostępne jest dobrze wyposażone centrum fitness. Goście mogą skorzystać z zabiegów masażu. Do dyspozycji jest też sauna i łaźnia turecka. Personel otwartej przez całą dobę recepcji może pomóc w wypożyczeniu samochodu.

Goście mogą zrelaksować się przy kawie i lekturze prasy w pokoju słonecznym, z widokiem na bar i Ocean Atlantycki. Restauracja Clipper oferuje całodzienne wyżywienie i lokalne specjały.

Hotel do Canal znajduje się w odległości zaledwie 10-minutowego spaceru od przystani w Horta, natomiast lotnisko w Horta oddalone jest o 10 minut jazdy od obiektu. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.

Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: ,