Victoria podpowiada...

toszczególnie ciekawa oferta

dlategobardzo ją polecamAustralia na tańszych przelotach

nurkowaie w australii

Nowość! Pojawiły się właśnie tanie przeloty, na których mogą Państwo polecieć do Australii już za 4500 PLN!

Dla nurków Australia to takie atrakcje jak Wielka Rafa Koralowa, Osprey Reef, Morze Koralowe, Cod Hole, Ribbon Reefs czy też wrak SS Yongala.

Na specjalnych wyprawach mogą Państwo nawet podziwiać takie cudowne zwierzęta jak płetwal karłowaty (minke whale), wielkie graniki kartoflane (potato cod), niewielkie koniki morskie, manty, rekiny.

nurkowanie cod hole

Wybór safari w Australii jest szeroki, ale szczególnie polecamy łódź Mike Ball.

O łodzi Mike Ball:

To zaprojektowana w niestandardowy sposób łódź idealna do wypraw nurkowych, z bardzo dobrym wyposażeniem.

Podwójny kadłub zapewnia jej stabilność i poprawia komfort pływania. W skład łodzi wchodzi troskliwa 11-osobowa załoga. kabiny są bardzo komfortowe i większość posiada widok na ocean. Łódź posiada duży pokład słoneczny z mozliwością zacienienia w razie potrzeby. Ponadto łódź posiada duży pokład nurkowy z wygodnymi platformami do wyjścia i wejścia.

Łódź zapewnia swoim gościom komfortowe warunki i prywatność. Każdy może się tu zrelaksować, jest bardzo przestronna. Szef kuchni przygotowuje posiłki i przekąski. Serwowane są bezpłatnie napoje bezalkoholowe i australijskie wina (do obiadu).

Dostępny nitrox. Łódź w pełni klimatyzowana. w wyposażeniu dwa duże pontony na potrzeby świadczenia usług nurkowych.

Wymiary:

30 metrów długości, 10 metrów szerokości

Szybkość:

15 węzłów

Opis dostępnych kabin

Kabina Premium

  • podwójne łóżko
  • prywatna łazienka
  • widok na ocean

Kabina Standard

  • dwa łóżka
  • prywatna łazienka
  • widok na ocean

Kabina Club

  • dwa łóżka (koje)
  • prywatna łazienka

Kabina Budget

  • dwa łóżka (koje)
  • brak prywatnej łazienki (do podziału z innymi kabinami)

Popularne trasy łodzi Mike Ball:

Fly Dive Cod Hole: Trzydniowa przygoda nurkowa! Ekspedycja nurkowa zaczyna się w poniedziałek a kończy w czwartek.
Wyprawa zaczyna się lotem widokowym do Lizard Island, gdzie rozpoczynamy ekscytującą podróż. Podczas całej podróży przewidzianych jest około 12 nurkowań, a także planowany jest pobyt na bezludnej wyspie Lizard Island. Nurkowanie odbywa się w fascynującym i kolorowym ekosystemie wodnym jakim jest Wielka Rafa Koralowa w magicznych miejscach takich jak Cod Hole, Ribbon Reefs.

mike-ball-cod-diver

Fly Dive Coral Sea: Czterodniowa ekspedycja nurkowa zaczyna sie w poniedziałek, natomiast kończy się w czwartek lotem widokowym (na niskim pułapie, dozwolonym dla nurków). Podczas podróży przewidzianych jest 12 nurkowań.Nurkowanie odbywa się w fascynującym i ekosystemie Wielkiej Rafy Koralowej na Morzu Koralowym w sławnych magicznych miejscach jak Cod Hole, North Horn (rekiny).

3 x shark attraction dives,100's of sharks. Shark Research, Richard Fitzpatrick b& Adam Barnett, Osprey Reref, James Cook University, Qld.

Coral Sea Safari: Siedmiodniowa trasa nurkowa od czwartku do czwartku. Przebywamy ponad 700 km wodą! Podczas całej podróży przewidzianych jest 26 nurkowań, a także planowany jest pobyt na bezludnej wyspie Lizard Island. Nurkowanie odbywa się w dwóch fascynujących i różnorodnych ekosystemach: Wielkiej Rafie Koralowej oraz Osprey Reef na Morzu Koralowym w sławnych magicznych miejscach jak Ribbon Reefs, Cod Hole, North Horn (rekiny).

Sankepit-275x155-275x155

Oferty na łodzi Mike Ball znajdą Państwo tutaj

Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: , , , , , ,