Andamany tanie zakwaterowanie i nurkowanie

andamany-barefoot-resort-2Pakiety na zakwaterowanie i nurkowanie są wyjątkowo tanie. Przy wczesnej rezerwacji można znaleźć też dosyć tanie przeloty. Na Andamany, do stolicy Port Blair, można się dostać szybkim przelotem z Indii, np. 2 godziny z Kalkuty, czy też z New Delhi albo Chennai. Następnie transfer wiedzie promem około 1,5-2,5 godziny i potem już tylko 10 minut rykszą lub taksówką.

Nasz przedstawiciel będzie czekał na lotnisku Port Blair i pomoże w sprawnym transferze do resortu.

 

 

ZAKWATEROWANIE:

Proponujemy zakwaterowanie w 3 resortach:

1) Barefoot Scuba Dive Resort (kiedyś pod nazwą Cafe Del Mar), jedyny resort z domkami z widokiem na morze, położony przy bazie nurkowej
2) Barefoot at Havelock położony na najładniejszej plaży w Azji (wg. Time magazine). Położony jest w dżungli, w cichym miejscu, 20 minut drogi od bazy nurkowej, w cenie pakietu nurkowego transfery
3) Wild Orchid położony blisko plazy nr 5, znajduje się pomiędzy błękitnymi wodami Morza Andamańskiego i zielonymi wzgórzami Havelock.

OPISY I ZDJĘCIA ZAKWATEROWANIA:
Cena jest podana w dolarach USD za osobę za 7 nocy, przy zakwaterowaniu 2 osób w 1 domku

1) Barefoot Scuba Dive Resort (kiedyś pod nazwą Cafe Del Mar), jedyny resort z domkami z widokiem na morze, położony przy bazie nurkowej

Dostępne są następujące rodzaje zakwaterowania:
5 domków z widokiem na morze, z klimatyzacją i własną łazienką – drewniane domki typu bungalow z widokiem na morze przez niewielki zagajnik drzew kokosowych. Przestronna sypialnia znajduje się na piętrze i posiada dostęp do prywatnego balkonu. Domki wyposażone w wiatrak sufitowy, gniazdka elektryczne, łóżko małżeńskie i moskitierę. Na parterze znajduje się salon z sofą oraz szklanymi drzwiami z widokiem na morze.
cena lipiec – sierpień – za 7 nocy ze śniadaniem 309 USD, w tym podatek GST 7,42%
cena październik-maj – za 7 nocy ze śniadaniem 372 USD, w tym podatek GST 7,42%
cena 15 grudzień – 5 styczeń – za 7 nocy ze śniadaniem 465 USD, w tym podatek GST 7,42%

1 domek z widokiem na morze, z wiatrakiem i własną łazienką – drewniane domki typu bungalow z pięknym widokiem na plaże nr 3. Przestronny, prosty i elegancki pokój z łóżkiem małżeńskim i moskitierą. Wyposażony w wentylator, gniazdka elektryczne, posiada czajnik wraz z herbatą, kawą, cukrem i śmietanką. Łazienka znajduje się na parterze, wyposażone w toaletę oraz prysznic.

cena lipiec – sierpień – za 7 nocy ze śniadaniem 185 USD, w tym podatek GST 7,42%
cena październik-maj – za 7 nocy ze śniadaniem 217 USD, w tym podatek GST 7,42%
cena 15 grudzień – 5 styczeń – za 7 nocy ze śniadaniem 278 USD, w tym podatek GST 7,42%

4 domki z dużymi dachami z wiatrakami i własną łazienką – przestronne, czyste, nieklimatyzowane domki. Wnętrza są eleganckie z widokiem na ogród. Wyposażone w czajnik, kawę, herbatę, śmietankę oraz cukier. Przestronna łazienka z toaleta i prysznicem z ciepłą wodą.
cena lipiec – sierpień – za 7 nocy ze śniadaniem 309 USD, w tym podatek GST 7,42%
cena październik-maj – za 7 nocy ze śniadaniem 372 USD, w tym podatek GST 7,42%
cena 15 grudzień – 5 styczeń – za 7 nocy ze śniadaniem 465 USD, w tym podatek GST 7,42%

10 chatek z oddzielnymi łazienkami – małe domki na palach, zbudowane z trzciny i bambusa, domki nie posiadają łazienek. Na terenie ośrodka dla mieszkańców tych domków przygotowano 4 łazienki wyposażone w toaletę, prysznice i umywalki. Wszystkie wyposażone w wentylator, elektryczność, materac, moskitierę.

cena lipiec – sierpień – za 7 nocy za 20 USD, w tym podatek GST 7,42%
cena październik-maj – za 7 nocy za 20 USD, w tym podatek GST 7,42%
cena 15 grudzień – 5 styczeń – za 7 nocy za 20 USD, w tym podatek GST 7,42%


 

2) Barefoot at Havelock położony na najładniejszej plaży w Azji (wg. Time magazine). Położony jest w dżungli, w cichym miejscu, 20 minut drogi od bazy nurkowej, w cenie pakietu nurkowego transfery

Dostępne są następujące rodzaje zakwaterowania:

Nicobari Cottages
klimatyzowane domki, zbudowane głównie z materiałów odnawialnych, takich jak bambus, drewno oraz liście palmowe. W łazience jest 24 godzinny dostęp do ciepłej i zimnej wody. Domki zbudowane są przez miejscowych rzemieślników, ustawiane są na palach nad ziemią. Taka konstrukcja zapobiega wtargnięciom nieproszonych dzikich gadów i ssaków.

Andaman Villa
klimatyzowane ville wyposażone w duże łóżko z poduszkami. Okna sięgają od podłogi do sufitu, dając panoramiczny widok na tropikalną roślinność i owocowe drzewa. W łazience znajduje się oddzielna kabina prysznicowa. Wykończeniem willi jest ogromny balkon gdzie możesz spędzić czas na czytanie książki lub podziwianie otaczającej przyrody.

Nicobari Villa
willa składa się z dwóch części, pierwszej – większej przeznaczonej do spania z prywatną werandą, druga mniejsza przeznaczona do odpoczynku. Dach zbudowany jest w całości z misternie plecionych liści.

NURKOWANIE:
Cena pakietu 5 dni – 10 nurkowań – 388 USD + 5% podatek miejscowy = 407 USD
Cena pakietu 6 dni – 12 nurkowań – 463 USD + 5% podatek miejscowy = 486 USD
NITROX ok. 6 USD za butlę


 

3) Wild Orchid Resort znajduje się pomiędzy błękitnymi wodami Morza Andamańskiego i zielonymi wzgórzami Havelock. Zapraszamy do przestronnych domków zaprojektowanych w autentycznym Andamańskim stylu, położonych zaledwie kilka metrów od morza. Resort łączy luksus z prostą elegancją, co sprawia że czujesz się jak w domu.

Każdy z pokoi w Wild Orchid Resort jest udekorowaną oazą z muszelek, bambusa i trzciny. Na powietrzu ulokowane są hamaki. Domki posiadają prywatne werandy z widokiem na tropikalną jungle pełną motyli, śpiewających ptaków i oczywiście, dzikich orchidei.

Dostępne są następujące rodzaje zakwaterowania:

Classic Room
Rustykalne leczy wygodne pokoje, położone na parterze, posiadają 24h dostęp do ciepłej wody (indywidualne piecyki elektryczne)

Style Room
Duże i nowoczesne pokoje. Znajdują się na parterze i pierwszym piętrze. Ciepła woda dostępna przez bojler opalany drewnem rano i popołudniu. W pokoju znajduje się telewizja kablowa.

TRANSFERY:
Transfer z Port Blair wiedzie promem około 1,5-2,5 godziny. Nasz przedstawiciel będzie czekał na lotnisku Port Blair i pomoże w sprawnym transferze do resortu.
Cena transferu z lotniska w Port Blair do resortu i z powrotem, w cenie transfer samochodami i prom oraz opieka przedstawiciela:
w przypadku 1 osoby podróżującej samotnie 53 USD
w przypadku 2 osób podróżujących razem 36 USD
możliwa jest dopłata do szybszego promu (jeśli będzie pasował godzinowo do przelotu) ok. 15 USD w 1 stronę

Prom przypływa do jetty w Havelock na Beach No.1, i stamtąd przejazd rykszą lub taksówką zorganizowaną przez naszego przedstawiciela trwa już tylko 10 minut.

Po przylocie do Port Blair promy są dostosowane do przelotów i zwykle tego samego dnia można się znaleźć na Andamanach. W drodze powrotnej odloty są wcześnie i konieczny jest nocleg w Port Blair (możemy zarezerwować za ok. 20 USD za noc za osobę w pokoju 2-os) lub prywatny transfer, który także możemy zaproponować za dodatkową opłatą.

WIZA:
Oprócz wizy do Indii wymagane jest dodatkowe pozwolenie na Andamany, pomagamy w załatwieniu.

Zainteresowała Cię ta oferta?

zadzwoń 22 614 0000

napisz nurkowanie@victoriatravel.pl

Tagi: ,